Kat & Roman Kostrzewski z nowym wydawnictwem. Premiera płyty jeszcze w październiku

14.10.2020 14:35
Kat & Roman Kostrzewski z nowym wydawnictwem. Premiera płyty jeszcze w październiku Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

Kat & Roman Kostrzewski zapowiada premierę nowego materiału. Muzycy zaplanowali premierę płyty "Live 2019. Legendy Metalu" jeszcze na październik.

Kat & Roman Kostrzewski już w październiku wyda najnowszą płytę. Co znajdzie się na "Live 2019. Legendy Metalu"?

Kat & Roman Kostrzewski wydaje płytę. Kiedy premiera?

Nowe wydawnictwo zespołu Kat & Roman Kostrzewski będzie zawierało 13 utworów, które zespół zagrał podczas ubiegłorocznej trasy "Legendy Metalu". Wydania miały doczekać się także zapisy z koncertów pozostałych grup, które miały wziąć udział w grudniowej odsłonie wydarzenia, niestety nie doszły one do skutku.

Kat & Roman Kostrzewski wyda płytę koncertową

Muzycy przyznają, że nagrania nie są idealne, jednak mają dużą wartość sentymentalną i niepowtarzalny urok.

To ślady robocze akustyka Tomasza "Owcy" Nowackiego, które zarejestrował podczas naszego występu we Wrocławiu. O ich istnieniu dowiedzieliśmy się dopiero wiosną.

Chociaż nagrań nie dokonano w sposób idealny, mają swój niezaprzeczalny urok i energię charakterystyczną dla żywych wykonań. Stanowią miłą pamiątkę jaką zespół pragnie zaoferować swojej publiczności.

Za miks i mastering materiału odpowiada lider grupy, Roman Kostrzewski. Zakupu płyty będzie można dokonać za pośrednictwem Bandcampu oraz oficjalnego sklepu zespołu.

Aktualnie trwa trasa koncertowa grupy Kat & Roman Kostrzewski promująca płytę "Popiór". Niestety w związku z sytuacją epidemiologiczną w Polsce, grupa nie jest w stanie przewidzieć, które występy z zaplanowanych dojdą do skutku. Muzycy wydali oficjalne oświadczenie w tej sprawie:

Przeczytaj także
Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.