16.09.2020 10:29

Kazik przedstawia autorski klip do ironicznego utworu "Nie mam na nic czasu, bo oglądam seriale"

Kazik Staszewski zaprezentował kolejny klip promujący jego najnowszy album "Zaraza". Tym razem muzyk postawił na autorskie nagrania.

Kazik Staszewski
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

"Nie mam na nic czasu, bo oglądam seriale" to zabawny, nieco autoironiczny utwór o spędzaniu czasu w kwarantannie i nie tylko. Kazik przedstawia w żartobliwy sposób zagadnienie uzależnienia od seriali i binge-watchingu, kompulsywnego oglądania produkcji serialowych w serwisach takich, jak Netflix, HBO GO czy Amazon Prime Video. Przy okazji zdradza fanom kilka tytułów, które sam poleca.

Kazik z klipem do  "Nie mam na nic czasu, bo oglądam seriale"

Kawałkowi towarzyszy teledysk według koncepcji i w wykonaniu Kazika Staszewskiego - składają się na niego ujęcia nagrane osobiście przez artystę w różnych, także prywatnych sytuacjach, dokumentujące jego podróże.

Kazik Staszewski
Kazik Staszewski
Przeczytaj także Kazik śpiewa dla pustej sali w najnowszym klipie do "Nigdzie już nie pójdę dziś"

Staszewski wszystkie sceny nagrał "z ręki", dzięki czemu klip jest autentyczny i bardzo dynamiczny. Nie zabrakło w nim także nawiązań politycznych oraz popkulturowych.

Album "Zaraza" ukazał się 5 czerwca i jest pierwszym solowym albumem Kazika od 2008 roku. Współtwórcą płyty jest Wojtek Jabłoński, multiinstrumentalista i kompozytor - odpowiada za warstwę muzyczną oraz aranżacje, gra m. in. na perkusji, gitarach, basie. Prócz tego gościnnie występuje Konrad Wantrych, klawiszowiec i kompozytor, odpowiedzialny za brzmienie instrumentów klawiszowych. Producentem płyty jest natomiast Adam Toczko. "Zaraza" już na ponad tydzień przed premierą uzyskała status Złotej Płyty, a tuż po wydaniu - stała się Platynową Płyta.

Kazik Staszewski
Kazik Staszewski
Przeczytaj także Zajrzyj za kulisy "25 lat niewinności" Kazika. Jak powstawał teledysk?
Tagi: Rock News Kazik Staszewski