18.10.2019 13:04

Ktoś połączył hit Korna ze ścieżką dźwiękową do "Króla Lwa". Sprawdź, jak brzmi Lion Korn

W sieci pojawiło się nagranie, w którym ktoś połączył utwór Korna ze ścieżką dźwiękową do "Króla Lwa". Z mieszanki powstał Lion Korn.

Korn
foto: Romana Makówka/Antyradio.pl

W internecie pojawia się coraz więcej przeróbek znanych hitów. Poza coverami czy parodiami znajomych nam melodii, bardzo dużą popularnością cieszą się mashupy. To połączenia utworów, często bardzo różnych stylistycznie, w jeden - zupełnie nowy. Twórcy miksują metal z popem, reggae z jazzem czy hip-hop z muzyką poważną i robią to w tak umiejętny sposób, że utwory brzmią jakby właśnie taki pomysł miał na nie wykonawca.

Mashup Korna i Króla Lwa. Jak brzmi to połączenie?

Tym razem w sieci pojawiło się połączenie numetalowego grania z muzyką filmową. Na kanale Williama Maranciego możemy usłyszeć ciekawy utwór "The Leash of Life". Twórca zmiksował w nim hit Korna "Freak on a Leash" ze znaną piosenką pochodzącą z filmu "Król Lew" - "It's The Circle of Life". Poniżej możecie posłuchać, jak brzmi twór o nazwie Lion Korn:

Korn
Korn
Przeczytaj także Korn zagrał na koncercie 3 utwory z nowej płyty [WIDEO]

Grupa Korn swój ostatni album wydała 13 września 2019 roku. Jest to trzynastu krążek studyjny w dorobku numetalowej kapeli. "The Nothing" zadebiutował na 8. miejscu notowania amerykańskiego Billboardu, a muzycy być może wkrótce udadzą się w trasę koncertową promującą album. Póki co Korn ogłosił jedynie kilka koncertów festiwalowych w Europie, jednak polscy fani mają nadzieję, że ich ulubieńcy pojawią się w 2020 roku w Polsce. 

Zobacz też: Wokalista Korn opowiada o uzależnieniu od gier dla dzieci

Tagi: Rock News Korn