Ktoś połączył hit Korna ze ścieżką dźwiękową do "Króla Lwa". Sprawdź, jak brzmi Lion Korn

18.10.2019 13:04
Ktoś połączył hit Korna ze ścieżką dźwiękową do "Króla Lwa". Sprawdź, jak brzmi Lion Korn Fot. Romana Makówka/Antyradio.pl

W sieci pojawiło się nagranie, w którym ktoś połączył utwór Korna ze ścieżką dźwiękową do "Króla Lwa". Z mieszanki powstał Lion Korn.

W internecie pojawia się coraz więcej przeróbek znanych hitów. Poza coverami czy parodiami znajomych nam melodii, bardzo dużą popularnością cieszą się mashupy. To połączenia utworów, często bardzo różnych stylistycznie, w jeden - zupełnie nowy. Twórcy miksują metal z popem, reggae z jazzem czy hip-hop z muzyką poważną i robią to w tak umiejętny sposób, że utwory brzmią jakby właśnie taki pomysł miał na nie wykonawca.

Mashup Korna i Króla Lwa. Jak brzmi to połączenie?

Tym razem w sieci pojawiło się połączenie numetalowego grania z muzyką filmową. Na kanale Williama Maranciego możemy usłyszeć ciekawy utwór "The Leash of Life". Twórca zmiksował w nim hit Korna "Freak on a Leash" ze znaną piosenką pochodzącą z filmu "Król Lew" - "It's The Circle of Life". Poniżej możecie posłuchać, jak brzmi twór o nazwie Lion Korn:

Przeczytaj także

Grupa Korn swój ostatni album wydała 13 września 2019 roku. Jest to trzynastu krążek studyjny w dorobku numetalowej kapeli. "The Nothing" zadebiutował na 8. miejscu notowania amerykańskiego Billboardu, a muzycy być może wkrótce udadzą się w trasę koncertową promującą album. Póki co Korn ogłosił jedynie kilka koncertów festiwalowych w Europie, jednak polscy fani mają nadzieję, że ich ulubieńcy pojawią się w 2020 roku w Polsce. 

Zobacz też: Wokalista Korn opowiada o uzależnieniu od gier dla dzieci

Joanna Chojnacka
Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.