Nauczycielka poprosiła uczniów o podanie tytułów piosenek zespołów z ich koszulek [WIDEO]

04.01.2022 11:28
Nauczycielka poprosiła uczniów o podanie tytułów piosenek zespołów z ich koszulek [WIDEO] Fot. zdjęcie poglądowe/Shutterstock.com

Czasami niezapowiedziana kartkówka może przybrać niespodziewaną formę - tak zrobiła pewna nauczycielka w USA, która przepytała swoich uczniów z wiedzy... o zespołach z ich koszulek.

Nauczycielka przepytała uczniów z wiedzy o zespołach z ich koszulek

Nie wiemy, czy to przypadkiem nie podchodzi pod znęcanie się nad dziećmi... Nauczycielka WF-u Brittney Jacobs podzieliła się niedawno na TikToku wideo, na którym pyta się swoich uczniów o artystów widniejących na ich koszulkach. Brzmi niewinnie, prawda?

Polecamy

Wśród artystów i zespołów, które dzieciaki reprezentowały, znaleźli się Kiss, Metallica, Prince, Nirvana, czy The Rolling Stones. Każda interakcja wygląda dokładnie tak samo - nauczycielka pyta się uczniów, czy wiedzą kim są ludzie z koszulki, a potem dopytuje, czy znają chociaż jeden kawałek tych artystów. Absolutnie każdy z dzieciaków odpowiada "nie". 

Jacobs kwituje to zawsze tym samym, oschłym i pełnym rozczarowania "no właśnie". 

Polecamy

Klip rozszedł się po TikToku wirusowo, zdobywając prawie 700 tysięcy serduszek od użytkowników platformy. Wideo zobaczycie poniżej:

MetalSucks podaje, że Jacobs uczy w amerykańskim odpowiedniku gimnazjum, co trochę tłumaczy niewiedzę dzieciaków. Cóż, może publiczne upokorzenie ze strony ich nauczycielki zachęci uczniów do zapoznania się z "koszulkowymi artystami". Przynajmniej taką mamy nadzieję.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.