20.05.2019 09:38

Nie żyje córka perkusisty Slipknota. Miała 22 lata

Córka perkusisty Slipknota, M. Shawna Crahana, zmarła 18 maja 2019 roku. Nie wiadomo, co było przyczyną śmierci 22-letniej Gabrielle.

Perkusista Slipknota
fot: shutterstock.com

To nie będzie najlepszy czas dla M. Shawna Crahana. W piątek, 18.05.2019 roku, perkusista Slipknota opublikował na swoim profilu na Facebooku informacje o śmierci najmłodszej córki. Jak na razie przyczyna śmierci nie jest znana.

Córka perkusisty Slipknota nie żyje

Slipknot
Slipknot
Przeczytaj także Slipknot zagrał "Unsainted" i "All Out Life" po raz pierwszy na żywo. Zobaczcie wideo

22-letnia Gabrielle była jedną z czworga dzieci, którą Shawn Crahan miał ze związku ze swoją żoną, Chantele, z którą ożenił się w 1992 roku. Muzyk opublikował oświadczenie:

"

Ze złamanym sercem i z głębokim bólem informuję, że moja najmłodsza córka, Gabrielle, odeszła 18 maja 2019 roku. Miała 22 lata. Sprawy pogrzebowe są aktualnie omawiane. Moja rodzina i przyjaciele proszą o uszanowanie prywatności. Dziękujemy. "

Na social mediach rodzeństwo Gabrielle również napisało kilka słów. Brat Gabrielle, Simon, napisał:

"

Dzisiejszy dzień jest najtrudniejszy. Jestem zmieszany, wściekły, smutny... jest mi niesamowicie przykro. Gabri, tak bardzo tęsknię, jak nikt inny... Byliśmy najlepszymi przyjaciółmi. Mieliśmy dobrą więź, a teraz już Cię nie ma. Kocham Cię, Gabri i wiem, że dobrze o tym wiesz. "

Siostra, Alexandra, opublikowała:

"

Wczoraj odeszła moja mała siostrzyczka. Jestem w szoku i nie wiemjak uporać się z falą emocji, która mnie zalewa. Komfort, jaki mam w tych chwilach, to moja rodzina, przyjaciele i koty. Przekażcie dobrą energię moim rodzicom i braciom. Ta strata pozostawiła ogromną dziurę i nasze życie już nigdy nie będzie takie samo. 22 lata to zdecydowanie za wcześnie, żeby umierać. "

Slipknot w Polsce 2019

Już 25 - 26 czerwca 2019 roku odbędzie się Mystic Festival, na którym wystąpi Slipknot. Zespół będzie promować najnowszy krążek, który ukaże się 9 sierpnia. Wydarzenie będzie mieć miejsce w krakowskiej Tauron Arenie. Na scenie zobaczymy także Sabaton, Within Temptation i innych artystów. 

Zobacz także: >>Slipknot wystąpi w Polsce w 2019 roku<<

Tagi: Slipknot