Nowy utwór Kazika – "25 lat niewinności". Znowu wzbudzi kontrowersje?
31.07.2020 12:49
Nowy utwór Kazika – "25 lat niewinności". Znowu wzbudzi kontrowersje? Fot. . materiały prasowe Kino Świat

Kazik Staszewski wraca z nową muzyką. Niedługo po wydaniu ostatniego albumu, lider grupy Kult, prezentuje kawałek „25 lat niewinności”, napisany specjalnie do filmu Jana Holoubka o tym samym tytule.

Film biograficzny „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” to jedna z najbardziej oczekiwanych polskich premier tej jesieni. Film, który pojawi się w kinach już we wrześniu, jest promowany przez polskiego muzyka, Kazika Staszewskiego. Właśnie pojawił się utwór i teledysk utworu „25 lat niewinności”.

Przeczytaj także

„25 lat niewinności” – teledysk do nowego utworu Kazika

W sieci właśnie zadebiutował teledysk do nowego utworu Kazika Staszewskiego. Jak brzmi i wygląda? Przekonajcie się sami:

Reżyserem teledysku jest Jacek Kościuszko, a za zdjęcia odpowiedzialny jest Michał Jaskulski. Tekst utworu „25 lat niewinności” napisał zaś sam Staszewski. Muzykę skomponował zaś we współpracy z Wojciechem Jabłońskim, jednym z członków grupy Kult.

Przeczytaj także

„25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”

Oparty na faktach film Jana Holoubka, twórcy seriali „Rojst” i "Odwróceni. Ojcowie i córki", trafi na ekrany polskich kin już 18 września. Produkcja przyjrzy się nietypowej sprawie młodego chłopaka, który znalazł się w niewłaściwym miejscu, w niewłaściwym czasie i został bezpodstawnie oskarżony o brutalne morderstwo.

Dramatyczna historia posłużyła za scenariusz filmu, w którym zobaczymy m.in Agatę Kuleszę, Jana Frycza, Magdalenę Różczkę oraz Piotra Trojana w tytułowej roli.

Czytaj także: Billie Eilish wypuściła nowy kawałek. I intrygujący teledysk w stylu anime.

Michał Kaczoń
Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.