Nowy utwór Kazika – "25 lat niewinności". Znowu wzbudzi kontrowersje?

31.07.2020 12:49
Nowy utwór Kazika – "25 lat niewinności". Znowu wzbudzi kontrowersje? Fot. . materiały prasowe Kino Świat

Kazik Staszewski wraca z nową muzyką. Niedługo po wydaniu ostatniego albumu, lider grupy Kult, prezentuje kawałek „25 lat niewinności”, napisany specjalnie do filmu Jana Holoubka o tym samym tytule.

Film biograficzny „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” to jedna z najbardziej oczekiwanych polskich premier tej jesieni. Film, który pojawi się w kinach już we wrześniu, jest promowany przez polskiego muzyka, Kazika Staszewskiego. Właśnie pojawił się utwór i teledysk utworu „25 lat niewinności”.

Przeczytaj także

„25 lat niewinności” – teledysk do nowego utworu Kazika

W sieci właśnie zadebiutował teledysk do nowego utworu Kazika Staszewskiego. Jak brzmi i wygląda? Przekonajcie się sami:

Reżyserem teledysku jest Jacek Kościuszko, a za zdjęcia odpowiedzialny jest Michał Jaskulski. Tekst utworu „25 lat niewinności” napisał zaś sam Staszewski. Muzykę skomponował zaś we współpracy z Wojciechem Jabłońskim, jednym z członków grupy Kult.

Przeczytaj także

„25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”

Oparty na faktach film Jana Holoubka, twórcy seriali „Rojst” i "Odwróceni. Ojcowie i córki", trafi na ekrany polskich kin już 18 września. Produkcja przyjrzy się nietypowej sprawie młodego chłopaka, który znalazł się w niewłaściwym miejscu, w niewłaściwym czasie i został bezpodstawnie oskarżony o brutalne morderstwo.

Dramatyczna historia posłużyła za scenariusz filmu, w którym zobaczymy m.in Agatę Kuleszę, Jana Frycza, Magdalenę Różczkę oraz Piotra Trojana w tytułowej roli.

Czytaj także: Billie Eilish wypuściła nowy kawałek. I intrygujący teledysk w stylu anime.

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.