31.07.2020 12:49

Nowy utwór Kazika – "25 lat niewinności". Znowu wzbudzi kontrowersje?

Kazik Staszewski wraca z nową muzyką. Niedługo po wydaniu ostatniego albumu, lider grupy Kult, prezentuje kawałek „25 lat niewinności”, napisany specjalnie do filmu Jana Holoubka o tym samym tytule.

Nowy utwór Kazika – "25 lat niewinności". Znowu wzbudzi kontrowersje?
fot. materiały prasowe Kino Świat

Film biograficzny „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” to jedna z najbardziej oczekiwanych polskich premier tej jesieni. Film, który pojawi się w kinach już we wrześniu, jest promowany przez polskiego muzyka, Kazika Staszewskiego. Właśnie pojawił się utwór i teledysk utworu „25 lat niewinności”.

„25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” – pełny zwiastun głośnego filmu
„25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” – pełny zwiastun głośnego filmu
Przeczytaj także „25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy” – pełny zwiastun głośnego filmu

„25 lat niewinności” – teledysk do nowego utworu Kazika

W sieci właśnie zadebiutował teledysk do nowego utworu Kazika Staszewskiego. Jak brzmi i wygląda? Przekonajcie się sami:

Reżyserem teledysku jest Jacek Kościuszko, a za zdjęcia odpowiedzialny jest Michał Jaskulski. Tekst utworu „25 lat niewinności” napisał zaś sam Staszewski. Muzykę skomponował zaś we współpracy z Wojciechem Jabłońskim, jednym z członków grupy Kult.

25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
Przeczytaj także Przerażająca historia, która wydarzyła się naprawdę. Zobacz pierwszą zapowiedź filmu "25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy"

„25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy”

Oparty na faktach film Jana Holoubka, twórcy seriali „Rojst” i "Odwróceni. Ojcowie i córki", trafi na ekrany polskich kin już 18 września. Produkcja przyjrzy się nietypowej sprawie młodego chłopaka, który znalazł się w niewłaściwym miejscu, w niewłaściwym czasie i został bezpodstawnie oskarżony o brutalne morderstwo.

Dramatyczna historia posłużyła za scenariusz filmu, w którym zobaczymy m.in Agatę Kuleszę, Jana Frycza, Magdalenę Różczkę oraz Piotra Trojana w tytułowej roli.

Czytaj także: Billie Eilish wypuściła nowy kawałek. I intrygujący teledysk w stylu anime.

Jak Ci się podoba utwór "25 lat niewinności"?

Tagi: Newsy Kazik Na Żywo Kazik Staszewski Film News Zwiastuny Muzyka