11.04.2019 14:11

Organek zaprezentował wzruszający klip do utworu "Niemiłość"

"Niemiłość" grupy Organek pochodzi z reedycji albumu "Czarna Madonna", który uzyskał w Polsce status platynowej płyty.

Organek
foto: kadr z wideo/ Mystic Production TV

Reedycja płyty "Czarna Madoona" grupy Organek ukazała się w formie dwupłytowego albumu i zawiera dodatkowo pięć utworów. Dwie spośród tych kompozycji to muzyka do tekstów Edwarda Stachury: "Jestem niczyj" oraz "Wędrówką życie jest człowieka". Innym znanym publiczności nagraniem jest „Ta nasza młodość” (autorstwa Zygmunta Koniecznego i Tadeusza Śliwiaka). Jedną z premierowych kompozycji grupy jest utwór "Niemiłość", który doczekał się teledysku zrealizowanego przez Bartosza Konopkę.

Męskie Granie: Najlepsze covery
Męskie Granie: Najlepsze covery
Przeczytaj także Najlepsze covery Męskiego Grania. "Początek", "Elektryczny" i inne

Organek z klipem do utworu "Niemiłość"

Lider grupy, Tomasz Organek podkreśla, o czym jest tekst piosenki i jak bardzo ważny jest jej przekaz w czasach, w których żyjemy. Muzyk chce przypomnieć i zaapelować do wszystkich słuchaczy, aby szanowali się, akceptowali i kochali ponad wszechobecnymi podziałami:

"

Przedstawiamy Wam teledysk do piosenki "Niemiłość". Chcieliśmy raz jeszcze w prosty sposób przypomnieć nam wszystkim, że niezależnie od tego czym się zajmujemy, kim jesteśmy, w co wierzymy i na kogo głosujemy, wszyscy jesteśmy takimi samymi ludźmi. Ludźmi, którzy potrzebują szacunku, zrozumienia i miłości. Wsparcia i dialogu. I o to do Was tym obrazem apelujemy. Dziękuję całej ekipie filmowej, pod przywództwem Bartka Konopki, za piękne przeżycia na planie filmowym, zaangażowanie oraz wrażliwość. Dziękujemy również Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego, Kujawsko-Pomorskie za pomoc w realizacji klipu. "

Fani Organka są zachwyceni klipem, który według nich idealnie oddaje tekst i klimat piosenki. W sieci przeważają pozytywne komentarze na temat obrazu, a wideo ma na koncie niemal 30 tysięcy wyświetleń

"

Tyle oczu i tyle historii, piękny teledysk! "

"

Niesamowity! Wzruszający i dający do myślenia. "

Zobacz też: >>10 ciekawostek o Tomaszu Organku<<

Joanna Chojnacka
Tagi: Rock News Organek