Polska wokalistka Clödie nagrała cover Kultu. Posłuchaj utworu "Arahja" w babskiej wersji [WIDEO]

18.11.2020 15:29
Kult Fot. Antyradio.pl

Kult doczekał się kobiecego coveru utworu "Arahja". Jak brzmi odświeżona wersja kultowej piosenki.

Wokalistkę Klaudia "Clödie" Trzepizur możecie kojarzyć z The Voice of Poland z drużyny Tomsona i Barona. Dziewczyna narobiła szumu w sieci z coverem piosenki "Zombie". Teraz postanowiła nagrać kolejną przeróbkę, tym razem sięgnęła po repertuar Kultu i słynny kawałek "Arahja".

Polska wokalistka Clödie nagrała cover Kultu. Posłuchaj utworu "Arahja" w babskiej wersji

Cover Clödie ma już ponad 35 tysięcy wyświetleń na YouTubie. W opisie pod nagraniem, które zostało udostępnione w Święto Niepodległości możemy przeczytać: "Polsko nie pozwól na podziały!!! Jednoczmy się i wspierajmy w każdej sprawie, która dotyczy nas jako obywateli Polski, Świata i naszego bytu. Tylko w nas siła!"

Zobacz także: Polka, której cover "Zombie" ma 8 mln na YouTubie, nagrała przeróbkę piosenki Blondie. Jak brzmi "Maria"?

Posłuchajcie Kultu w kobiecej wersji:

Ostatnio zrobiło się głośno o grupie Kult, który we wpisie na Facebooku poinformował fanów, że nie przystąpił do Funduszu Wsparcia Kultury. Zespół uważa, że pieniądze przyznawane przez Ministerstwo Kultury są bardziej potrzebne lekarzom i pielęgniarkom, zaś muzyków można wesprzeć kupując ich płyty.

Wypowiedź Kultu skrytykował lider Bayer Full, który stwierdził, że nikt nie słucha tej kapeli i nie kupuje jej płyt. Jego wypowiedź oburzyła fanów zespołu Kazika, którzy wykupili albumy zespołu.

Zobacz także: Perfect odcina się od wsparcia Ministerstwa Kultury: To pieniądze dla manager, nie dla zespołu

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.