Powstanie serial o Korze. Kamil Sipowicz wskazał, kto powinien zagrać wokalistkę Maanamu

18.11.2021 13:44
Kora z Maanamu Fot. DAREK REDOS/REPORTER/East News

Właśnie powstaje scenariusz serialu o Korze. Kto powinien zagrać wokalistę Maanamu?

Życie Kory idealnie nadaje się na scenariusz serialu. Ostatnio powstaje coraz więcej produkcji związanych z życiem i karierą polskich gwiazd. Teraz okazuje się, że powstanie serial, który pokaże życie legendarnej wokalistki Maanamu. Jej mąż, Kamil Sipowicz zdradził, kogo widziałby w roli Kory. 

Polecamy

Powstanie serial o Korze. Kamil Sipowiecz wskazał, kto powinien zagrać wokalistkę Maanamu 

Jak podaje ''Super Express'', powstanie serial o Korze i zostanie on zrealizowany przez stację telewizyjną, jednak nie podano żadnych szczegółów. Jak na razie nie wiemy, kiedy miałaby pojawić się ta produkcja, ani kto w niej zagra. Produkcja obecnie pracuje nad scenariuszem oraz szuka aktorki, która mogłaby wcielić się w główną rolę. 

Kamil Sipowicz jednak zdradził gazecie, kto według niego powinien zagrać Korę i nie podał wcale konkretnego nazwiska:

Nie wiem jeszcze, kto mógłby zagrać Korę. Ale według mnie na pewno powinna to być debiutantka.

Polecamy

Czy rzeczywiście debiutantka poradziłaby sobie z rolą Kory? Musimy na razie uzbroić się w cierpliwość, zapewne więcej informacji na temat projektu pojawi się już niebawem. Tymczasem aktorka Magdalena Celmer na swoich social mediach zdradziła, że marzy o roli Kory. Kto wie, może jej marzenie się w końcu spełni.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.