W teleturnieju "Jeden z dziesięciu" padły pytania o Metallicę i Coldplay

Joanna Chojnacka
13.12.2018 10:06
W teleturnieju "Jeden z dziesięciu" padły pytania o Metallicę i Coldplay Fot. kadr z wideo

Prowadzący Tadeusz Sznuk zaskoczył uczestników "1 z 10" pytaniami o muzykę rockową. Zapytał o wokalistów Coldplay i Metalliki.

Podstawowa wiedza na temat rocka może przydać się w najmniej spodziewanych momentach. Okazuje się, że coraz więcej pytań muzycznych pojawia się w znanych teleturniejach. I chociaż dla większości z Was udzielenie prawidłowej odpowiedzi byłoby banalnie proste, to uczestnicy rywalizacji na pewno woleliby trafić na pytanie z historii lub literatury.

1 z 10: Pytanie o Coldplay i Metallicę

3 grudnia 2018 roku prowadzący teleturniej "Jeden z dziesięciu", Tadeusz Sznuk spytał jednego z uczestników programu o wokalistę rockowej grupy Coldplay, Chrisa Martina

Chris Martin to członek zespołu Coldplay czy Led Zeppelin?

Chociaż Martin nie przypomina Roberta Planta, ktoś komu oba nazwiska tylko obiły się o uszy na pewno miał problem z odpowiedzią. Z kolei 12 grudnia 2018 roku gospodarz "Jednego z dziesięciu" spytał gracza o Jamesa Hetfielda.

Jakiego zespołu wokalistą i gitarzystą jest James Hetfield?

Muzyk od niemal 40 lat występuje z jednym z najpopularniejszych zespołów metalowych na świecie. Każdy fan ciężkiego grania bez wahania odpowiedziałby na pytanie, niestety uczestnik najwyraźniej gustuje w innych gatunkach muzycznych, ponieważ nie udzielił prawidłowej odpowiedzi i stracił jedną z trzech szans.

"1 z 10" to teleturniej, w którym pytania o muzykę rozrywkową i popkulturę padają najczęściej. W innych odcinkach Tadeusz Sznuk pytał między innymi o "Grę o Tron" oraz o niemiecką grupę Rammstein.

Joanna Chojnacka Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.