13.12.2018 10:06

W teleturnieju "Jeden z dziesięciu" padły pytania o Metallicę i Coldplay

Prowadzący Tadeusz Sznuk zaskoczył uczestników "1 z 10" pytaniami o muzykę rockową. Zapytał o wokalistów Coldplay i Metalliki.

Tadeusz Sznuk
foto: kadr z wideo

Podstawowa wiedza na temat rocka może przydać się w najmniej spodziewanych momentach. Okazuje się, że coraz więcej pytań muzycznych pojawia się w znanych teleturniejach. I chociaż dla większości z Was udzielenie prawidłowej odpowiedzi byłoby banalnie proste, to uczestnicy rywalizacji na pewno woleliby trafić na pytanie z historii lub literatury.

1 z 10: Pytanie o Coldplay i Metallicę

3 grudnia 2018 roku prowadzący teleturniej "Jeden z dziesięciu", Tadeusz Sznuk spytał jednego z uczestników programu o wokalistę rockowej grupy Coldplay, Chrisa Martina

"

Chris Martin to członek zespołu Coldplay czy Led Zeppelin? "

Chociaż Martin nie przypomina Roberta Planta, ktoś komu oba nazwiska tylko obiły się o uszy na pewno miał problem z odpowiedzią. Z kolei 12 grudnia 2018 roku gospodarz "Jednego z dziesięciu" spytał gracza o Jamesa Hetfielda.

"

Jakiego zespołu wokalistą i gitarzystą jest James Hetfield? "

Muzyk od niemal 40 lat występuje z jednym z najpopularniejszych zespołów metalowych na świecie. Każdy fan ciężkiego grania bez wahania odpowiedziałby na pytanie, niestety uczestnik najwyraźniej gustuje w innych gatunkach muzycznych, ponieważ nie udzielił prawidłowej odpowiedzi i stracił jedną z trzech szans.

"1 z 10" to teleturniej, w którym pytania o muzykę rozrywkową i popkulturę padają najczęściej. W innych odcinkach Tadeusz Sznuk pytał między innymi o "Grę o Tron" oraz o niemiecką grupę Rammstein.

Joanna Chojnacka
Tagi: Duperele