Within Temptation podzielił się nowym singlem "The Purge"

20.11.2020 13:25
Within Temptation Fot. Romana Makówka / Antyradio.pl

Within Temptation udostępnił singiel "The Purge". Jak brzmi nowy kawałek od holenderskiego zespołu?

Within Temptation opublikował utwór "The Purge" - jest to kolejny po "Entertain You" singiel promujący nadchodzące wydawnictwo. "Entertain You" znalazł się na pierwszej pozycji listy Billboard Mainstream Rock Indicator Chart w kategorii “Most Added Songs”. Czy nowy kawałek odniesie podobny sukces?

Within Temptation podzielił się nowym singlem "The Purge"

Tematyka "The Purge" obraca się wokół autorefleksji i poszukiwania odkupienia. Posłuchajcie, jak brzmi nowy utwór od Within Temptation:

Polecamy

Sharon den Adel tak się wypowiada na temat nowego singla:

Nikt nie przechodzi przez życie bez blizn albo bez zadawania ran innym, a zawsze będą pojawiały się chwile  w twoim życiu, kiedy będziesz kwestionować swoje wybory. Zaczynasz zdawać sobie sprawę, że popełniłeś błędy, wyrządzając krzywdę nie tylko innym, ale i sobie. Wyznanie i przyznanie się do tych błędów oraz zaakceptowanie ich, to może być bardzo bolesny proces, ale jest konieczny, gdy brzemię staje się zbyt ciężkie.

W ciągu ostatnich kilku lat zespół Within Temptation osiągnął szczyt swoich możliwości zarówno pod względem koncertowym, jak i twórczym. Teraz przyszedł czas na nowe wydawnictwo, które może okazać się przełomowe w historii grupy

Within Temptation zagra w Polsce

Within Temptation pojawi się w naszym kraju 11 czerwca 2021 roku na PGE Stadionie Narodowym. Zespół będzie gościem specjalnym Iron Maiden podczas tournée Legacy of the Beast 2021, która rozpocznie się w Polsce.

Aleksandra Degórska
Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.