Zawalcz o gitarę Slasha z grafiką Szymona Chwalisza na aukcji WOŚP
Aleksandra Degórska
03.01.2018 10:39
Zawalcz o gitarę Slasha z grafiką Szymona Chwalisza na aukcji WOŚP Fot. aukcje.wosp.org.pl/en/gitara-slasha-z-guns-n-roses-od-szymona-chwalisza-i5608987

Muzyk Guns N' Roses postanowił pomóc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w zbiórce funduszy na rzecz chorych dzieci.

26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 14 stycznia 2018 roku i organizatorzy chcą zebrać pieniądze „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Oprócz zbiórki pieniędzy na ulicach wielu miast w Polsce, organizowane są wszelkie licytacje. Ta, o której za moment przeczytanie zainteresuje niejednego fana rocka.

Pod młotek trafiła bowiem zaprojektowana przez Slasha i pomalowana przez Szymona Chwaliszę gitara Gibson Les Paul Standard 2016. Aukcję możecie znaleźć tutaj i na dzień 3 stycznia 2018 cena wynosi 8 1000 złotych. Jeżeli chcecie powalczyć o ten instrument to macie czas do 29 stycznia 2018.

Na stronie licytacji można przeczytać, jak gitara trafiła w ręce organizatorów Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy:

Ta wspaniała gitara miała być prezentem dla Saula Hudsona, znanego szerzej pod pseudonimem Slash, ale kiedy ten dowiedział się o naszej fundacji, postanowił oddać ją na aukcję! Slash zaprosił nas do swojego hotelu tuż przed koncertem Guns N’ Roses w Gdańsku, aby osobiście wypróbować wykonaną przez nas gitarę i złożyć na niej swój podpis!

Posłuchajcie również , co o tej akcji ma do powiedzenia Jurek Owsiak oraz autor grafiki:

Pomysłodawcą i organizatorem całej akcji jest Rafałowi Lemańskiemu z Slash Army Poland. Szymon Chwalisz przygotowywał trzy miesiące gitarę według pomysłu Slasha.

Aleksandra Degórska Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.