Jasnowidz Jackowski: "Nie będzie jeszcze Świąt, a na ulicach będą czołgi!"

28.10.2020 13:24
Jasnowidz Jackowski: "Nie będzie jeszcze Świąt, a na ulicach będą czołgi!" Fot. Bartosz Krupa/East News

Jasnowidz z Człuchowa podzielił się z internautami najnowszą wizją, która przyprawia o dreszcze. Zobaczcie, co nas czeka!

Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wieści i podkreśla, że sam jest zaniepokojony. Jak twierdzi wróżbita, to właśnie listopad będzie miesiącem zmian. Zdaniem Pana Krzysztofa największy wpływ na losy świata i Polski ma mieć wynik wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Mężczyzna jest przekonany, że wygra Donald Trump.

Krzysztof Jackowski: Jaki będzie listopad i grudzień 2020?

Krzysztof Jackowski prowadzi swój własny kanał, na którym odpowiada na żywo na zadawane przez internautów pytania. Wróżbita z Człuchowa jest również częstym gościem opiniotwórczego vlogera Krzysztofa Woźniaka z kanału "Wideoprezentacje" na którym również przekazuje swoje wizje dla Polski i dla świata.

Przeczytaj także

W jednej ze swoich ostatnich wizji Jackowski nie miał dla nas dobrych wieści. Jego zdaniem w najbliższych tygodniach pandemia koronawirusa będzie coraz silniejsza. Zdaniem słynnego jasnowidza pandemia COVID-19 będzie coraz bardziej przybierać na sile, aż w końcu rząd zdecyduje się wprowadzić surowe restrykcje, jakich jeszcze w Polsce nie było.

Obecnie jasnowidz z Człuchowa przepowiada dramatyczne sceny na polskich ulicach. Już teraz spełniają się jego wcześniejsze przepowiednie dotyczące rozwoju pandemii koronawirusa w Polsce oraz sytuacji, która obecnie ma miejsce w polskich szkołach.

Drodzy państwo, skoro coś takiego się wydarzyło, to ja mam bardzo wielkie obawy, logiczne obawy o to, że sytuacja staje się bardzo poważna i, że właśnie ten okres listopada i grudnia jest jak najbardziej na rzeczy. Od samego początku, jak to się wszystko zaczęło, mówiłem o listopadzie. Czułem wojsko na ulicach, to już zaczyna mieć miejsce.

- rozpoczął swoją przepowiednię Jackowski.

Przeczytaj także

Myślę, że bardzo wiele rzeczy rozegra się w okresie listopada i grudnia. Być może ważny jest też moment wyborów w Stanach Zjednoczonych, które moim zdaniem wygra Donald Trump. Od tych wyborów bardzo wiele będzie zależało. Być może od tych wyborów coś się na świecie bardzo poważnego zacznie. Mamy prawie listopad. Mówiłem: będzie wojsko na ulicach. Wojska będzie dużo i kiedy pokaże się wojsko na ulicach, co już ma miejsce, wtedy restrykcje się bardzo mocno zaostrzą, ale te restrykcje będą od nas też bardziej egzekwowane. To jest wszystko skrzętnie zaplanowane (...). Listopad jest punktem zbornym. Od listopada kończy się teoria, zaczyna się praktyka. Jesteśmy przed dzień bardzo poważnych restrykcji.

- twierdzi ulubiony jasnowidz Polaków.

Przeczytaj także

To może być stan. Pamiętajcie, że jeżeli w najbliższych godzinach, lub dniach rząd wprowadzi jakiś stan, oznacza to, że konsekwencje tego będą bardzo duże, daleko idące i od tego momentu zaczyna się coś bardzo poważnego nie tylko w Polsce, ale też na świecie. Coś, gdzie o czasie przed marcem, jaki przeżywaliśmy, będziemy tęsknić, będziemy opowiadać sobie nawzajem, czym była wolność. Jesteśmy w przeddzień. Dojrzejcie do rękoczynów, do dotkliwego pobicia. To policjanci będą pobici. To będzie prowokacja, wywołana do jakiegoś celu

 - wyznał Krzysztof Jackowski. 

Przeczytaj także

Mówię Wam stanowczo: to wszystko idzie w kierunku militarnym. Nie będzie jeszcze Świąt, a na ulicach będą czołgi.

- powiedział jasnowidz.

 

Warto dodać, że Jackowskiemu udało się niejednokrotnie odkryć tajemnicze karty przyszłości. Obdarzony nadprzyrodzonymi zdolnościami Krzysztof skutecznie przewidywał wiele wydarzeń w kraju i na świecie.

Źródło: JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Zobacz również: Czy przepowiednie o końcu świata spełniają się na naszych oczach? Oceńcie sami!

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.