Kolejna osoba brutalnie pobita w Poznaniu za "niewłaściwy kolor włosów". Tym razem padło na młodego chłopaka

14.08.2020 11:17
Kolejna osoba brutalnie pobita w Poznaniu za "niewłaściwy kolor włosów". Tym razem padło na młodego chłopaka Fot. Shutterstock (zdjęcie poglądowe)

W Poznaniu doszło do kolejnego brutalnego incydentu...

Niedawno informowaliśmy was o sytuacji, do której doszło w Poznaniu, w pobliżu jeziora Rusałka. Nastoletnia dziewczyna została wówczas zaatakowana, ponieważ napastnikom miał nie spodobać się jej kolor włosów (farbowany róż). Teraz, w tym samym miejscu, doszło do kolejnego tego typu ataku.

Kolejna osoba brutalnie pobita w Poznaniu za "niewłaściwy kolor włosów"

11 sierpnia 2020 roku (tj. cztery dni po poprzednim zdarzeniu) młody mężczyzna został zaatakowany przez dwóch starszych napastników. Mężczyźni mieli używać wulgarnych, obraźliwych słów w stosunku do zgromadzonych. W pewnej chwili zaatakowali pokrzywdzonego. Jeden z mężczyzn miał wyzywać chłopaka od "pedałów" i "ciot" oraz brutalnie okładać go pałką teleskopową. Głównie w okolicach głowy i twarzy. Drugi miał jedynie zanosić się śmiechem obserwując sytuację. Według relacji chłopaka, mężczyznom widocznie nie spodobały się jego farbowane włosy i kolczyk. To właśnie miało być przyczyną ataku.

Przeczytaj także

Pokrzywdzony zamieścił w sieci wpis, w którym nawołuje do pomocy w odnalezieniu sprawców pobicia i kradzieży (skradziono mu również portfel i okulary). Do wpisu załączył zdjęcia swoich obrażeń oraz wyników obdukcji, która wskazuje na m.in. wstrząs mózgu i liczne złamania

Przeczytaj także
Natalia Nowecka
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.