Pogoda
14.08.2020 11:17

Kolejna osoba brutalnie pobita w Poznaniu za "niewłaściwy kolor włosów". Tym razem padło na młodego chłopaka

W Poznaniu doszło do kolejnego brutalnego incydentu...

Foto: Shutterstock (zdjęcie poglądowe)
Foto: Shutterstock (zdjęcie poglądowe)

Niedawno informowaliśmy was o sytuacji, do której doszło w Poznaniu, w pobliżu jeziora Rusałka. Nastoletnia dziewczyna została wówczas zaatakowana, ponieważ napastnikom miał nie spodobać się jej kolor włosów (farbowany róż). Teraz, w tym samym miejscu, doszło do kolejnego tego typu ataku.

Kolejna osoba brutalnie pobita w Poznaniu za "niewłaściwy kolor włosów"

11 sierpnia 2020 roku (tj. cztery dni po poprzednim zdarzeniu) młody mężczyzna został zaatakowany przez dwóch starszych napastników. Mężczyźni mieli używać wulgarnych, obraźliwych słów w stosunku do zgromadzonych. W pewnej chwili zaatakowali pokrzywdzonego. Jeden z mężczyzn miał wyzywać chłopaka od "pedałów" i "ciot" oraz brutalnie okładać go pałką teleskopową. Głównie w okolicach głowy i twarzy. Drugi miał jedynie zanosić się śmiechem obserwując sytuację. Według relacji chłopaka, mężczyznom widocznie nie spodobały się jego farbowane włosy i kolczyk. To właśnie miało być przyczyną ataku.

Krzysztof Gonciarz
Krzysztof Gonciarz
Przeczytaj także Krzysztof Gonciarz przeciwko ciężarówkom anty-LGBT. Wyjechał na ulicę własnym pojazdem

Pokrzywdzony zamieścił w sieci wpis, w którym nawołuje do pomocy w odnalezieniu sprawców pobicia i kradzieży (skradziono mu również portfel i okulary). Do wpisu załączył zdjęcia swoich obrażeń oraz wyników obdukcji, która wskazuje na m.in. wstrząs mózgu i liczne złamania

Zabił matkę i uciekł z miejsca zbrodni. 27-latkowi grozi dożywocie
Zabił matkę i uciekł z miejsca zbrodni. 27-latkowi grozi dożywocie
Przeczytaj także Zabił matkę i uciekł z miejsca zbrodni. 27-latkowi grozi dożywocie
Tagi: Newsy