Chwalił się, że nigdy go nie złapią. Kilka dni później policja go zatrzymała

29.07.2020 15:09
Chwalił się, że nigdy go nie złapią. Kilka dni później policja go zatrzymała Fot. zdjęcie poglądowe/shutterstock.com

Policjanci zatrzymali 40-letniego mieszkańca Wyszkowa (Mazowieckie) poszukiwanego listami gończymi m.in. za kradzieże z włamaniem. 

Mężczyznę zatrzymali funkcjonariusze ze specjalnej Sekcji Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Chwalił się policji, że nigdy go nie złapią. Kilka dni później go zatrzymali

W środę 29 lipca Rafał Jeżak z zespołu prasowego mazowieckiej komendy policji poinformował na łamach Polskiej Agencji Prasowej, iż 40-latek z Wyszkowa był poszukiwany listami gończymi przez sądy w Lublinie, Chełmie i Mińsku Mazowieckim. Mężczyzna miał do odbycia karę 9 lat więzienia za kradzieże z włamaniem i przywłaszczenie mienia.

Przeczytaj także

Wyszkowianin często zmieniał miejsce zamieszkania. Z relacji policji wynika, że przebywał u swoich przyjaciółek. Korzystał też z różnych, zazwyczaj luksusowych aut, zmieniając je nawet kilka razy dziennie.

Jak podaje Jeżak w rozmowie z PAP:

Kilka dni przed zatrzymaniem mężczyzna zadzwonił na policję i poinformował mundurowych, że jest poszukiwany, ale jednocześnie zastrzegł, że jest tak dobry w ukrywaniu się, że nigdy nie zostanie zatrzymany.

Jak się zapewne domyślacie, mężczyzna się pomylił. Kilka dni później, kiedy spokojnie trenował w jednej z siłowni w Lublinie, podeszli do niego policjanci i zakuli go w kajdanki. Według policji mężczyzna był kompletnie zaskoczony. Trafił do aresztu.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.