Pogoda
29.07.2020 15:09

Chwalił się, że nigdy go nie złapią. Kilka dni później policja go zatrzymała

Policjanci zatrzymali 40-letniego mieszkańca Wyszkowa (Mazowieckie) poszukiwanego listami gończymi m.in. za kradzieże z włamaniem. 

Chwalił się, że nigdy go nie złapią. Kilka dni później policja go zatrzymała
foto: zdjęcie poglądowe/shutterstock.com

Mężczyznę zatrzymali funkcjonariusze ze specjalnej Sekcji Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu.

Chwalił się policji, że nigdy go nie złapią. Kilka dni później go zatrzymali

W środę 29 lipca Rafał Jeżak z zespołu prasowego mazowieckiej komendy policji poinformował na łamach Polskiej Agencji Prasowej, iż 40-latek z Wyszkowa był poszukiwany listami gończymi przez sądy w Lublinie, Chełmie i Mińsku Mazowieckim. Mężczyzna miał do odbycia karę 9 lat więzienia za kradzieże z włamaniem i przywłaszczenie mienia.

Kajdanki
Kajdanki
Przeczytaj także Zgwałcił 9 kobiet i 20 lat pozostawał bezkarny. Wpadł, bo poszedł do "X Factor"

Wyszkowianin często zmieniał miejsce zamieszkania. Z relacji policji wynika, że przebywał u swoich przyjaciółek. Korzystał też z różnych, zazwyczaj luksusowych aut, zmieniając je nawet kilka razy dziennie.

Jak podaje Jeżak w rozmowie z PAP:

"

Kilka dni przed zatrzymaniem mężczyzna zadzwonił na policję i poinformował mundurowych, że jest poszukiwany, ale jednocześnie zastrzegł, że jest tak dobry w ukrywaniu się, że nigdy nie zostanie zatrzymany. "

Jak się zapewne domyślacie, mężczyzna się pomylił. Kilka dni później, kiedy spokojnie trenował w jednej z siłowni w Lublinie, podeszli do niego policjanci i zakuli go w kajdanki. Według policji mężczyzna był kompletnie zaskoczony. Trafił do aresztu.

Miała powróżyć za 10 groszy. Ukradła 600 złotych
Miała powróżyć za 10 groszy. Ukradła 600 złotych
Przeczytaj także Miała powróżyć za 10 groszy. Ukradła 600 złotych
Tagi: Newsy policja