UFO na Polską? Niezidentyfikowane obiekty widziano w kilku miejscach [WIDEO]

20.07.2020 12:55
UFO na Polską? Niezidentyfikowane obiekty widziano w kilku miejscach [WIDEO] Fot. Shuttenstock

Najnowsze przypadki obserwacji UFO miały miejsce między innymi w Radzionkowie, Władysławowie i Środzie Wielkopolskiej. Zobacz zaskakujące wideo!

W ostatnich dniach wiele osób ogląda na niebie przelot komety NEOWISE, która właśnie przelatuje nad Polską. Miłośnicy astronomii uzbrojeni w teleskopy, lornetki i aparaty fotograficzne śledzą z uwagą ten niecodzienny obiekt. Jednak czasem podczas obserwacji można zauważyć coś, co nie do końca rozumiemy.

UFO nad Polską

Najbardziej znanym miejscem w Polsce, które kojarzy się z przypadkami obserwacji UFO, jest Wylatowo. Miejsce to bowiem, za sprawą tajemniczych kręgów pojawiających się regularnie na polach zboża od 2000 roku nazywane jest polskim Roswell. Jednak w ostatnich dniach kolejne osoby donoszą, że widziały UFO nad Polską. Na serwisie YouTube pojawiło się ostatnio kilka tajemniczych nagrań wideo, na którym widać niezidentyfikowany obiekty latające.

Przeczytaj także

Przypadki obserwacji UFO zarejestrowano innymi w Radzionkowie, Władysławowie i Środzie Wielkopolskiej. Ostatni (również bardzo ciekawy filmik) nie ma podanej lokalizacji.

Związany ze stroną wylatowo.org.pl kanał UFO Alarm, od lat prezentuje wyniki dociekań wielu zaprzyjaźnionych badaczy i pasjonatów tematu UFO. Zwolennicy teorii istnienia pozaziemskich cywilizacji z Polski utworzyli już ponad 30 punktów patrolowych na terenie całego kraju.  Tym razem polscy badacze poinformowali, że w Nadarzycach koło Wrześni o pojawiły się tajemnicze kręgi w zbożu, wyglądają jak spod cyrkla.

Zobacz również: 5 najsłynniejszych przypadków pojawienia się UFO w Polsce

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.