Pogoda
20.07.2020 12:55

UFO na Polską? Niezidentyfikowane obiekty widziano w kilku miejscach [WIDEO]

Najnowsze przypadki obserwacji UFO miały miejsce między innymi w Radzionkowie, Władysławowie i Środzie Wielkopolskiej. Zobacz zaskakujące wideo!

Ufo nad Polską
foto: Shuttenstock

W ostatnich dniach wiele osób ogląda na niebie przelot komety NEOWISE, która właśnie przelatuje nad Polską. Miłośnicy astronomii uzbrojeni w teleskopy, lornetki i aparaty fotograficzne śledzą z uwagą ten niecodzienny obiekt. Jednak czasem podczas obserwacji można zauważyć coś, co nie do końca rozumiemy.

UFO nad Polską

Najbardziej znanym miejscem w Polsce, które kojarzy się z przypadkami obserwacji UFO, jest Wylatowo. Miejsce to bowiem, za sprawą tajemniczych kręgów pojawiających się regularnie na polach zboża od 2000 roku nazywane jest polskim Roswell. Jednak w ostatnich dniach kolejne osoby donoszą, że widziały UFO nad Polską. Na serwisie YouTube pojawiło się ostatnio kilka tajemniczych nagrań wideo, na którym widać niezidentyfikowany obiekty latające.

UFO w Kutnie i Legionowie? Mieszkańcy twierdzą, że nagrali kosmitów [WIDEO]
UFO w Kutnie i Legionowie? Mieszkańcy twierdzą, że nagrali kosmitów [WIDEO]
Przeczytaj także UFO w Kutnie i Legionowie? Mieszkańcy twierdzą, że nagrali kosmitów [WIDEO]

Przypadki obserwacji UFO zarejestrowano innymi w Radzionkowie, Władysławowie i Środzie Wielkopolskiej. Ostatni (również bardzo ciekawy filmik) nie ma podanej lokalizacji.

Związany ze stroną wylatowo.org.pl kanał UFO Alarm, od lat prezentuje wyniki dociekań wielu zaprzyjaźnionych badaczy i pasjonatów tematu UFO. Zwolennicy teorii istnienia pozaziemskich cywilizacji z Polski utworzyli już ponad 30 punktów patrolowych na terenie całego kraju.  Tym razem polscy badacze poinformowali, że w Nadarzycach koło Wrześni o pojawiły się tajemnicze kręgi w zbożu, wyglądają jak spod cyrkla.

Zobacz również: 5 najsłynniejszych przypadków pojawienia się UFO w Polsce

Tagi: UFO Archiwum Tajemnic Ciekawostki Astronomia