UFO nad Polską? Niezidentyfikowany obiekt widziano w województwie śląskim [WIDEO]

26.01.2021 10:32
Ufo nad polską Fot. Shutterstock

Co jakiś czas pojawiają się w sieci informacje o niezidentyfikowanych obiektach latających nagranych przez przypadkowe osoby. Kolejne z nich opublikowała Fundacja Nautilus. Czym jest tajemnicze zjawisko?

Kolejne nagranie UFO pochodzi z Wojkowic w południowej Polsce. Miasteczko leży w województwie śląskim, w powiecie będzińskim. Niezidentyfikowany obiekt latający, uchwycony przez mieszkankę miasteczka poruszał się na trasie od miejscowości Wojkowice aż do Pyrzowic. Nagranie trafiło w ręce Fundacji Nautilius.

UFO na Polską?

Fundacja Nautilius to organizacja badająca zjawiska niewyjaśnione. Fundacja tworzy także ogólnopolskie archiwum dotyczące zjawisk niewyjaśnionych, zagadnień związanych z pochodzeniem ludzkiej cywilizacji na Ziemi, a także nieznanych aspektów naszej rzeczywistości, jak chociażby jasnowidzenie czy zjawisko antygrawitacji.
Fundacja umieściła tajemnicze nagranie na swoim kanale You Tube i dołączyła list od osoby, która je wysłała. W liście datowanym na 16 stycznia 2021 roku czytamy:

Witam, niedawno znajoma nagrała interesujący obiekt, za którym jeździła samochodem ponad godzinę, później znikł.wszystko działo się na Śląsku, od miejscowości Wojkowice aż do Pyrzowic.

Czym jest UFO?

Termin "UFO" został po raz pierwszy użyty w 1953 roku przez Siły Powietrzne Stanów Zjednoczonych. To określenie wykorzystywano do nazywania wszelkich obiektów latających, których nie dało się rozpoznać (lub zjawisk, które mogły jak obiekty latające wyglądać).

Nie był to pierwszy przepadek obserwacji UFO w naszym kraju. Oto 5 najsłynniejszych przypadków pojawienia się UFO w Polsce .

Źródło: Fundacja Nautilus

Zobacz również: Krzysztof Jackowski o pandemii COVID-19: "W tym roku nie będzie lekko". Szykują się nowe obostrzenia?

Romana Makówka
Romana Makówka Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.