Pogoda
14.08.2020 17:23

UFO nad Księżycem? Tajemnicze nagranie z Polski trafiło do sieci [WIDEO]

W sieci krąży nagrania kolejnego niezidentyfikowanego obiektu, lecącego nad powierzchnią Księżyca, a następnie niespodziewanie znikającego. Czy to dowód na istnienie UFO?

UFO nad Księżycem? Tajemnicze nagranie z Polski trafiło do sieci
foto: Shuttenstock (zdjęcie poglądowe)

Film został nagrany 25 lipca 2020 w Polsce. Pokazuje przelot bardzo ciekawego obiektu nad powierzchnią Księżyca.

UFO nad Księżycem?

Pewien amator niezidentyfikowanych obiektów latających  podczas wpatrywania się w gwiazdy nagrał przelot czegoś dziwnego nad powierzchnią Księżyca. Wideo trafiło do sieci i wywołało burzę. Czy Polak posiada dowód na istnienie UFO?

Ufo nad Polską
Ufo nad Polską
Przeczytaj także UFO na Polską? Niezidentyfikowane obiekty widziano w kilku miejscach [WIDEO]

Nagranie trafiło na youtube'owy kanał Marka Slade. Widać na nim niezidentyfikowany obiekt, który nagle pojawia się w kadrze i po kilku sekundach z niego znika. Rzekome UFO przeleciało z dużą prędkością nad Księżycem po prostej poziomej linii. Obiekt nie zmieniał swojego toru lotu.

Komentatorzy są podzieleni w temacie obiektu zarejestrowanego przez kamerę. Nie brakuje teorii, że youtuberowi udało się uchwycić meteoryty czy balony helowe, ale są też osoby, które uważają, że wideo może być dowodem na istnienie życia pozaziemskiego, które według różnych teorii istnieje na Księżycu.

Archiwum Tajemnic
Archiwum Tajemnic
Przeczytaj także Tajemniczy obiekt na Księżycu. Czy to dowód na istnienie UFO? [ZDJĘCIA]

Cześć internautów jest jednak zdania, że z uwagi na prędkość i tor przelotu może to być Międzynarodowa Stacja Kosmiczna lub jakiś sztuczny satelita. Konkretnego wytłumaczenia wciąż jednak brakuje.
 
Źródło: innemedium.pl

Zobacz również: Stary Testament opisuje statki UFO? NASA komentuje

Tagi: UFO Archiwum Tajemnic Astronomia