Wystartowało pierwsze polskie reality show o gejach. Gdzie oglądać "Prince Charming"?

13.10.2021 14:10
Wystartowało pierwsze polskie reality show o gejach. Gdzie oglądać "Prince Charming"? Fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/East News

Niedawno wystartował pierwszy w Polsce reality show, w którym uczestnicy są homoseksualni. Cel programu jest prosty - wyłonić drugą połówkę dla tytułowego "księcia z bajki", Jacka Jelonka. Gdzie i kiedy możemy oglądać program "Prince Charming"?

Prince Charming - oto pierwsze w Polsce reality show, w którym uczestnicy są gejami

Reality show od dawna jest fascynującym zjawiskiem społecznym. Programy pokroju "Big Brother", "Bar", czy obecnie "Hotel Paradise", "Love Island", czy nawet "Warsaw Shore" kreują gwiazdy i rozbudzają różne emocje - od zażenowania, przez wściekłość, aż do empatii, a nawet sympatii. Niedawno do tego bogatego portfolio dołączył "Prince Charming" od platformy Player.pl. O co chodzi w nowym programie?

Polecamy

We wtorek 12 października 2021 roku na Playerze zadebiutowały dwa pierwsze odcinki wspomnianego "Prince Charming", w którym 13 uczestników powalczy o serce "księcia z bajki", Jacka Jelonka. Cały gimmick programu polega na tym, że każdy z tej niesfornej trzynastki jest homoseksualnym facetem. Poniżej możecie zobaczyć zapowiedź programu przygotowaną przez Player.pl:

Jak dowiadujemy się z opisu programu, głównym bohaterem jest Jacek Jelonek, 34-letni model, który ma na koncie sesje zdjęciowe dla wielu prestiżowych czasopism modowych z całego świata. O jego względy w programie powalczy 13 mężczyzn.

Polecamy

Ci zamieszkują odciętą od świata willę w Hiszpanii. Tam będą realizowali różne zadania, spotykali się, a także randkowali z Jelonkiem (a może również między sobą). Zasady są proste - "Książę" stopniowo będzie eliminował z programu tych facetów, którzy mu nie pasują, a w finale zdecyduje, który z uczestników jest dla niego najbardziej odpowiednim kandydatem.

Prowadzącą jest blogerka Agnieszka "Aggie" Lal, której próbkę umiejętności możecie zobaczyć w wideo poniżej:

Wirtualne Media podają, że program być może w przyszłości zadebiutuje również w telewizji TVN, aczkolwiek na razie żadnych informacji na ten temat nie ma. Program składa się z 21 odcinków, a te będą miały swoje premiery we wtorki i czwartki na Player.pl. Najbliższy (epizod trzeci) pojawi się na platformie już 14 października.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Polub Antyradio na Facebooku
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.