Kobieta potrąciła męża i jego kochankę. Wszystko uchwyciły kamery

25.05.2023 10:28
Kobieta potrąciła męża i jego kochankę. Wszystko uchwyciły kamery Fot. materiały dowodowe australijskiego sądu

Nagrania z kamer CCTV pokazują nam moment, kiedy kobieta potrąciła swojego męża i jego kochankę. Nie trafiła za to do więzienia.

Potrąciła swojego męża i jego kochankę

Jak podaje 9 News, w nowych materiałach widać jak Christie-Lee Kennedy potrąciła swoim białym bmw swoją drugą połówkę, Davida Larkina oraz jego kochankę, Zowie Noring. Do całej sytuacji doszło w 2021 roku, a po przejechaniu parki, Kennedy wyszła z samochodu i uderzyła kobietę w głowę.

Materiał był traktowany oczywiście jako dowód w sprawie sądowej, która podbijała media w Australii. Z relacji portali wynika, że Larkin i Noring przechadzali się przytuleni po cichej uliczce, kiedy nagle pojawia się tam biały samochód.

Kennedy tłumaczyła, że korzystała z aplikacji Find My Phone, by zlokalizować swojego męża. Ten mówił jej, że odbiera dzieciaki z przedszkola. Kobieta wyjaśniła jednak, że nie planowała ich potrącić - po prostu zszokowana za późno zahamowała. 

Sprawę relacjonował mieszkaniec tej uliczki, który przedstawiał się jako "Scummy". Mężczyzna opowiadał, że słyszał wszystko ze swojego domu:

Usłyszałem huk z zewnątrz. Mieliśmy głośno odpalony telewizor, ale i tak słychać było stuknięcie. Zadzwoniłem po ambulans, a ten chłop ganiał za tą dziewczyną po całej uliczce.

Polecamy

Z relacji sądowej wynika, że po całym zajściu Noring doczłapała się do samochodu i odjechała, a Kennedy czekała ze swoim mężem na przyjazd ambulansu.

Sąd skazał Kennedy na 9 miesięcy więzienia w zawieszeniu, zapłatę zadośćuczynienia w wysokości 5 tysięcy australijskich dolarów dla obojga poszkodowanych oraz zabrano jej prawo jazdy na 9 miesięcy. Larkin i Noring są natomiast oficjalnie parą.  

Redakcja Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.