01.08.2018 13:39

Pół miliona osób pobrało aplikację wiatraka i marudzi, że nie działa naprawdę

Gorąco? Niektórzy pobierając aplikację z dźwiękiem wiatraka pomyśleli, że rzeczywiście się ochłodzą...

Pół miliona osób pobrało aplikację wiatraka i marudzi, że nie działa naprawdę
foto: shutterstock.com

Latem każdy cieszy się, gdy jest ciepło, ale ostatnie tygodnie sprawiły, że ludzie najchętniej schowaliby się do lodówki. Słupki rtęci pokazują taką temperaturę, że człowiek sądzi, iż to sen. Upał mocno uprzykrza nam życie i nie wiadomo gdzie się chować. W takim okresie ludzie decydują się na zakup wentylatorów, które trochę mogą polepszyć sytuację.

Najlepiej, jeśli miałoby się takie ustrojstwo zawsze przy sobie, nie tylko w pomieszczeniach, ale również na ulicy, czy transporcie. Oczywiście jest to trudne do realizacji, ale niektórzy wierzą, że jest to możliwe. Istnieje bowiem aplikacja Portable Fan, która emituje dźwięk wentylatora.

Dlaczego aplikacja wiatraka nie chłodzi?

Otóż pół miliona osób pobrało tę aplikację sądząc, że rzeczywiście ich smartfon zacznie działać jak wentylator. Sprawę zauważył dziennikarz Maciek Gajek, który był zaskoczony reakcją użytkowników:

Niektórzy nie skojarzyli, że jest to głupi żart i w taki sposób nie ochłodzimy się w upał. Aplikacja ma ocenę 3,2, bo większość osób jest zła, że... aplikacja nie działa.

foto: play.google.com

Nie wiadomo jak skomentować tę sytuację. Może w upały niektóre osoby nie myślą trzeźwo? Polecamy zatem tradycyjne sposoby, by się ochłodzić - wentylator w pomieszczeniu oraz chłodne napoje. To zawsze działa.

Aleksandra Degórska
Tagi: Mobile