Margot Robbie o scenach seksu z Leonardo DiCaprio: "to było dla mnie szokujące"

20.01.2023 16:55
Margot Robbie o scenach seksu z Leonardo DiCaprio: "to było dla mnie szokujące" Fot. Mary Cybulski/Paramount Pictures/Everett Collection/East News

Margot Robbie wdarła się na ekrany swoją bardzo odważną rolą w filmie "Wilk z Wall Street". Aktorka opowiedziała niedawno o swoich przeżyciach z perspektywy czasu.

Margot Robbie o scenach intymnych w Wilku z Wall Street

Margot Robbie ma na koncie główne role w blockbusterach "Harley Quinn i Ptaki nocy", czy "The Suicide Squad", docenione krytycznie produkcje "Pewnego razu... w Hollywood" i "Ja, Tonya", a na horyzoncie jest jeszcze "Barbie", w którym zagra oczywiście główną rolę.

Polecamy

Warto jednak przypomnieć, że wszystkie te sukcesy możemy podporządkować jej przełomowemu dla kariery występowi u Scorsese w "Wilku z Wall Street". Tam Robbie zagrała Naomi Lapaglii, najpierw kochankę, a potem żonę głównego bohatera Jordana Belforta, granego przez Leonardo DiCaprio.

Od tamtej pory duet spotkał się ponownie na planie zdjęciowym do "Pewnego razu... w Hollywood" Quentina Tarantino, ale niedawno BBC zapytało się australijskiej aktorki o to, jak wspomina prace na planie "Wilka z Wall Street" - a zwłaszcza sceny intymne z DiCaprio.

Polecamy

Aktorka nie miała właściwie zbyt dużo powiedzenia na temat samego filmowania - to co zapamiętała jednak najbardziej, to pokój pełny rekwizytów przypominających ludzkie narządy rozrodcze: 

To było dla mnie naprawdę szokujące. Mieli na planie takie pomieszczenie, które całe wypełnione było merkinami, czyli perukami na narządy płciowe. To w sumie było fascynujące. Można było tam wejść i wybrać sobie jedną.

Margot Robbie zdradziła, że nie ma jakichś specjalnie złych wspomnień ze scenami intymnymi w swojej karierze - niezależnie od tego, czy mówimy o "Wilku z Wall Street", czy "Babilonie":

Wszystko było przeprowadzone bardzo profesjonalnie, zgodnie z zasadami obowiązującymi w tym zawodzie.

Australijską aktorkę możemy teraz podziewać we wspomnianym "Babilonie", który trafił 20 stycznia 2023 roku do polskich kin. Tutaj Robbie na ekranie towarzyszy inny kumpel z "Pewnego razu...", a mianowicie Brad Pitt.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.