Nicolas Cage ma żal do Keanu Reevesa! Dlaczego nie przepada za uwielbianym aktorem?

28.03.2023 15:47
Nicolas Cage ma żal do Keanu Reevesa! Dlaczego nie przepada za uwielbianym aktorem? Fot. Chris Pizzello/Invision/East News

Nicolas Cage wrócił niedawno do nagłówków przez nadchodzący film komediowy "Renfield", w którym aktor zagra Drakulę. Z tej okazji udzielił sporo wywiadów, a w jednym z nich wspomniał, że ma problem z Keanu Reevesem.

Nicolas Cage ma problem z Keanu. O co poszło?

Nicolas Cage i Keanu Reeves znają się dość długo i można powiedzieć, że się przyjaźnią, ale pierwszy z nich stwierdził niedawno, że ma pewien problem z gwiazdorem "Johna Wicka". Jak opowiedział w sesji Reddit AMA, Cage zaprosił jakiś czas temu Keanu do swojego domu i zaczęli grać w bilarda.

Polecamy

Reeves początkowo zapewniał Cage'a, że nie jest zbyt dobry w klasyczną grę, ale szybko się okazało, że albo kłamał albo miał ogromnego farta. Jak opisał Cage:

Cóż... Keanu kiedyś skopał mi tyłek w bilard. Przyjechał do mnie na swoim motocyklu i jak zaczęliśmy grać, to trafiał we wszystko. Mówił: "Ojoj, nie wiem, czy uda mi się trafić" i oczywiście bila po chwili trafiła do dziury. Więc mam mieszane uczucia wobec Keanu, bo totalnie mnie zdominował w bilardzie.

Polecamy

Po chwili aktor skomplementował jednak swojego kumpla po fachu, dodając:

Lubię jego wczesne rzeczy pokroju "Billa i Teda". Uważam, że był świetny w "Zakolu rzeki". Był tam po prostu genialny.

Nicolasa Cage'a nie długo będziemy mogli zobaczyć w filmie "Renfield". Film wyreżyserował Chris McKay, najlepiej znany z takich filmów jak hit Amazon Prime Video "Wojna o jutro" i animowany film "Lego Batman: Film". Premiera produkcji jest planowana na 14 kwietnia 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.