Znamy nowy projekt Quentina Tarantino. Reżyser zrealizuje 8-odcinkowy serial!

18.11.2022 13:07
Znamy nowy projekt Quentina Tarantino. Reżyser zrealizuje 8-odcinkowy serial! Fot. AP/Associated Press/East News

Chociaż legendarny reżyser już od kilku lat zapowiada, że chce stworzyć raptem jeszcze jeden film, to zanim do tego dojdzie, Tarantino zrealizuje serial. Co wiemy o produkcji?

Quentin Tarantino stworzy własny serial

Quentina Tarantino chyba nie musimy za bardzo nikomu przedstawiać. Reżyser-instytucja, twórca kinowych perełek w postaci "Pulp Fiction", czy "Bękartów wojny", od lat jest uznawany za jednego z najbardziej wpływowych twórców w historii kinematografii. I chociaż powoli artysta snuje się ku końcowi swojej hollywoodzkiej kariery, to ma w sobie jeszcze kilka historii do opowiedzenia.

Polecamy

Jak podaje Variety, Tarantino w 2023 roku zrealizuje "prestiżowy, 8-odcinkowy" serial telewizyjny. Niestety, reżyser nie zdradził więcej szczegółów na ten temat - nie powiedział nawet, czy jego produkcja będzie przeznaczona dla amerykańskich kablówek, czy może któregoś z serwisów streamingowych.

Możemy założyć, że projekt będzie oryginalnym pomysłem Tarantino, chociaż z drugiej strony nie możemy wykluczyć, że w końcu zrealizuje swoje marzenie i zrobi serial osadzony w świecie "Star Treka".

Wieści pochodzą z panelu dyskusyjnego z twórcą, podczas którego Quentin Tarantino opowiadał o swojej nowej książce "Cinema Speculation. Podczas rozmowy wyjawił również, że byłby zainteresowany zrobieniem filmu dla platformy streamingowej, a do tego zapowiedział, że raczej nie byłby równoznaczny z filmami kinowymi - nie liczyłby się więc do jego ustalonych wcześniej "10 filmów w karierze".

Polecamy

Jeśli chodzi o poprzednie przygody Quentina Tarantino z telewizją, to reżyser zrealizował dwa odcinki popularnego serialu "CSI" w 2005 roku. Od tamtego czasu nie był za bardzo zaangażowany w "mały ekran".

Nadchodzący projekt Quentina Tarantino nie ma na razie daty premiery. Możemy jednak spekulować, że serial od legendarnego reżysera zobaczymy najwcześniej pod koniec 2023 roku.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
CZYTAJ TAKŻE
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.