5G zamienia ludzi w zombie. Zobacz pierwszy zwiastun horroru „5G Zombies”

14.04.2020 11:04
5G zamienia ludzi w zombie. Zobacz pierwszy zwiastun horroru „5G Zombies” Fot. . SCS Entertainment/YouTube

Fani teorii spiskowych powinni ucieszyć się, że ktoś zekranizował ich niedawne odkrycia. Film „5G Zombies” opowiada o świecie, w którym technologia 5G zamienia ludzi w bezmózgie zombie, grasujące po ulicach miast. Zobacz pierwszy zwiastun.

„5G Zombies” to niskobudżetowy film, który powstaje dla SCS Entertainment, pod okiem dwójki reżyserów: Johna R. Walker i Dustina Fergusona. Produkcja przygląda się światu, w którym dochodzi do groźnej pandemii, a osoby ocalałem z katastrofy, przy pomocy technologii zmieniają się w bezmyślne istoty.

Przeczytaj także

„5G Zombies” – fabuła

Wraz z pierwszym zwiastun, pojawił się też oficjalny opis filmu. 

W świecie opanowanym przez pandemię, rządy państw sprzysięgły się, aby wyprać mózgi ocalałym przy użyciu technologii 5G. Ich cel? Stworzyć nowy światowy porządek. Zobacz jak świat rozpada się z różnych pespektyw. Akurat wtedy, gdy myślałem, że już gorzej być nie mogło.

„5G Zombies” – zwiastun

Przeczytaj także

Pierwszy zwiastun produkcji pokazuje ludzi dosłownie zaślepionych przez przekaz dochodzący z urządzeń mobilnych. Czy da się uciec przed wszech-otaczającą technologią?

Produkcja ma trafić na VOD już za dwa tygodnie, 1 maja.

Czytaj także: COVID-19 zmienia ludzi w żywe trupy w pierwszym zwiastunie horroru "Corona Zombies" 

 

Michał Kaczoń Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.