A gdyby Tom Hiddleston zagrał Jokera? Powstał ciekawy fanart

05.08.2019 16:40
Foto: materiały prasowe Marvel|undefined Fot. materiały prasowe Marvel

Joker to postać kultowa, w którą na przestrzeni lat wcieliło się wielu aktorów. Jeden z fanów postanowił sprawdzić, co by było gdyby do tego grona dołączył Tom Hiddleston.

Dzięki roli Lokiego w Kinowym Uniwersum Marvela, Tom Hiddleston zalicza się w poczet czołowych aktorów kina superbohaterskiego. I choć aktor jest obecnie zajęty pracą nad serialem platformy Disney Plus, jeden z internautów postanowił sprawdzić, co by było gdyby Tom wcielił się w innego ikonicznego złoczyńcę.

Tom Hiddleston jako Joker

Choć Loki i Joker to dwie kompletnie różne postacie, nie mogło umknąć naszej uwadze, że złoczyńcy posiadają kilka cech wspólnych. Należą do nich choćby brak stabilności psychicznej i szaleńszy uśmiech. W roli Jokera swoich sił próbowało już wielu aktorów, w tym między innymi Heath Ledger, Jack Nicholson i Jared Leto. Artysta o pseudonimie The Main Man Creation postanowił sprawdzić, jak w tej kultowej roli prezentowałby się Tom Hiddleston. Efektem jego pracy jest poniższy fanart.

Przeczytaj także

Kto wie, może kiedyś zobaczymy Toma jako Jokera na dużym ekranie. Tymczasem, w tej roli przyjdzie nam podziwiać Joaquina Phoenixa. "Joker" z nim w roli głównej wejdzie do kin już 4 października 2019 roku.

Zobacz też: Netflix nazwał Jokera Heatha Ledgera "najlepszym złoczyńcą w historii"

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.