Ana De Armas zagra w damskiej wersji Johna Wicka. O czym opowie "Ballerina"?

29.10.2021 11:24
Ana De Armas zagra w damskiej wersji Johna Wicka. O czym opowie "Ballerina"? Fot. Invision/Invision/East News

Świat Johna Wicka się powiększa. Twórcy zamierzają zrealizować damski spin-off serii o tytule "Ballerina". Główną rolę w produkcji może zagrać Ana De Armas.

Ana De Armas zagra damskiego Johna Wicka? Powstaje film Ballerina

"John Wick" doczekał się już trylogii, niedawno zakończono zdjęcia do 4. odsłony, a seria nadal nie zwalnia. Wręcz przeciwnie - jak podaje Deadline, Lionsgate zamierza zrealizować pierwszy filmowy spin-off franczyzy, w którym główną rolę zagra kobieta. Produkcja ma nosić tytuł "Ballerina" i według portalu, twórcy negocjują z gwiazdą "Na noże", "Blade Runnera 2049" i ostatniego Bonda, Aną De Armas. 

Polecamy

Sama produkcja ma opowiedzieć o młodej zabójczyni. Ta postanawia zemścić się na ludziach, którzy zamordowali jej całą rodzinę. Co ciekawe, postać zadebiutowała już w serii - w "Johnie Wicku 3" widzieliśmy bowiem balerinę, która trenowała do swojego przyszłego zawodu. 

To właśnie "dorosłą" wersję tej postaci miałaby zagrać Ana De Armas.

Reżyserem nadchodzącego spin-offu będzie Len Wiseman (seria "Underworld), natomiast scenariusz popełnił Shay Hatten, który współpracował z Zackiem Snyderem przy "Armii umarłych", a także napisał "Johna Wicka 3".

Polecamy

Producentami filmu są Basil Iwanyk, Erica Lee oraz Chad Stahelski (reżyser kilku filmów z serii "John Wick"). Budżet ma wynosić 50-80 milionów dolarów, natomiast trwają dyskusje, czy w filmie gościnnie na moment pojawi się Keanu Reeves w roli Wicka.

Data premiery "Balleriny" pozostaje nieznana. Wiemy natomiast, że "John Wick 4" pojawi się w kinach w maju 2022 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.