Keanu Reeves kupił kozackie prezenty dla kaskaderów pracujących przy "Johnie Wicku 4"

28.10.2021 15:29
Keanu Reeves kupił kozackie prezenty dla kaskaderów pracujących przy "Johnie Wicku 4" Fot. MARK RALSTON/AFP/East News

Nie od dziś wiemy, że Keanu Reeves jest jedną z najbardziej lubianych postaci w Hollywood. Gwiazdor "Matriksa" i "Johna Wicka" ostatnio dał do tego kolejny powód.

Keanu Reeves sprawił kaskaderom z Johna Wicka 4 kawał prezentu

Keanu Reeves niedawno się trochę wykosztował - kaskaderzy pracujący przy "Johnie Wicku 4" pochwalili się, że gwiazdor postanowił podarować im zegarki Rolex Submariner. Gest ten był bardzo miły i przy okazji całkiem wartościowy - szybkie spojrzenie na Google sugeruje nam bowiem, że każdy z egzemplarzy jest wart średnio powyżej 40 tysięcy złotych.

Polecamy

Panowie pochwalili się zegarkami w mediach społecznościowych. Te zawierają wewnątrz inskrypcję z nazwą grupy "The John Wick Five", imiona kaskaderów i podziękowania od Keanu. 

Poniżej możecie zobaczyć szybką fotkę z imprezy zamykającej pracę nad planie:

Polecamy

W filmie na pewno obok Reevesa zagrają również Clancy Brown, Donnie Yen, Hiroyuki Sanada, Rina Sawayama, Shamier Anderson, Lance Reddick, Laurence Fishburne i Ian McShane. Za scenariusz odpowiadają Shay Hatten oraz Michael Finch.

Fani muszą uzbroić się w cierpliwość, bowiem premiera 4. części przygód Johna Wicka zaplanowana jest na przyszły rok. Film trafi do kin 27 maja 2022 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.