„Analna” parodia „Deadpoola” w wykonaniu Petera Griffina z „Family Guy”

Sergiusz Kurczuk
16.01.2018 15:58
„Analna” parodia „Deadpoola” w wykonaniu Petera Griffina z „Family Guy” Fot. kadr z serialu Family Guy

Czego spodziewaliście się po połączeniu Deadpoola z serialem „Family Guy”?!

„Family Guy” to jeden z tych seriali animowanych, które charakteryzują się kreską rodem z produkcji dla dzieci, ale są przeznaczone dla dorosłych widzów. Niejednokrotnie przygody Petera Griffina i jego dziwnej rodziny wzbudzały kontrowersje. Twórcy serialu nie boją się poprawności politycznej i żartują z nawet najbardziej poważnych tematów. Wszystko doprawione jest dużą dawką naprawdę absurdalnego humoru. Prawdopodobnie z tego powodu serial cieszy się ogromną popularnością. Z okazji 300. odcinka „Family Guy” występ gościnny zaliczył sam Deadpool.

Deadpool w „Family Guy”

W sieci pojawił się fragment odcinka, w którym Peter Griffin w stroju Deadpoola rozprawia się z oprychami. Scena parodiuje film Tima Millera, w którym dochodzi do podobnej sytuacji. Jak Peter radzi sobie jako wygadany najemnik? Zobaczcie sami:

Scena parodiuje zarówno „Deadpoola”, jak i inne filmy należące do produkcji o superbohaterach. Peter w charakterystyczny dla Wade'a Wilsona sposób wyjaśnia, że kuracja, której został poddany, nie spowodowała, że otrzymał supermoce, ale za to rak rozprzestrzenił się na jego odbyt. W filmie postać grana przez Ryana Reynoldsa, po wykryciu nowotworu, postanowiła poddać się eksperymentalnej terapii, w wyniku której otrzymała nadludzkie zdolności. „Analnego” charakteru parodii dodatkowo nadaje piosenka Juice Newton „Angel of the Morning”, z odpowiednio zmiennym tekstem. Zamiast słowa „angel”, pada „anus”. 

Prawdziwy Deadpool lepiej by tego nie wymyślił i na pewno byłby dumny z parodii! Czym zaskoczy nas filmowa wersja tego bohatera? Przekonamy się już 18 maja (albo 1 czerwca) 2018 roku, kiedy do kin wejdzie druga część przygód wygadanego najemnika

 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.