"Avatar 2" trendował na Twitterze, bo ludzie pisali, że nikt na niego nie czeka

08.01.2020 14:46
Avatar|undefined Fot. materiały prasowe/Fox

James Cameron ma zaprezentować w 2021 roku kontynuację "Avatara", który przez prawie 10 lat był najlepiej zarabiającym filmem w historii. Wygląda na to, że nikt na ten sequel jednak nie czeka.

Do premiery "Avatara 2" wciąż pozostały prawie dwa lata. Film będzie sequelem epickiej produkcji sci-fi od Jamesa Camerona z 2009 roku. Nowa część ma być pierwszą z czterech planowanych kontynuacji. Między pierwszymi dwoma filmami z serii minęło ponad 10 lat, więc sporo fanów jest ciekawych, jak rozwój technologii wpłynie na jakość "Avatara 2".

Avatar 2 trendował na Twitterze, bo nikt na niego nie czekał

W sieci niedawno pojawiły się pierwsze szkice koncepcyjne dotyczące "Avatara 2", a dużo osób debatuje, czy oczekiwanie na film ma jakikolwiek sens. Sporo użytkowników Twittera zaczęło się w ogóle zastanawiać, czy ktokolwiek w ogóle czeka na "Avatara 2" i wnioskując po tweetach, to wygląda na to, że produkcja raczej nie podbije serc widzów w taki sam sposób, co pierwowzór.

Przeczytaj także

To tylko kilka przykładowych tweetów, których tak naprawdę były tysiące (hashtag Avatar2 trendował na amerykańskim Twitterze):

Cóż, czy "Avatar 2" okaże się być hitem? Tego dowiemy się dopiero w grudniu 2021 roku, gdy film zadebiutuje na ekranach kin.

Przeczytaj także
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.