"Avengers: Endgame", "Us", nowa "Strefa mroku" - zobacz wszystkie zwiastuny z Super Bowl 2019

Sergiusz Kurczuk
04.02.2019 09:25
kadry z Avengers: Endgame, Us i Strefy mroku|undefined Fot. kadry z Avengers: Endgame, Us i Strefy mroku

Podczas tegorocznego Super Bowl tradycyjnie zaprezentowano zwiastuny nadchodzących filmów i seriali. Wśród zapowiedzi znalazły się takie tytuły, jak  "Avengers: Endgame", "Us", "Kapitan Marvel", "Strefa mroku", "Toy Story" czy "Opowieść podręcznej".

Początek każdego roku to od wielu dekad święto wszystkich kinomanów. Nie tylko ze względu na nominacje i rozdanie Oscarów, ale również rozgrywki Super Bowl, podczas których prezentowane są nowe zapowiedzi nadchodzących filmów i seriali. Podczas 53. edycji zawodów, pokazano zwiastuny takich produkcji jak "Avengers: Endgame", "Us", czy nowa "Strefa mroku".

Przeczytaj także

Super Bowl 2019 - wszystkie zwiastuny filmów i seriali

Rok 2019 bez dwóch zdań będzie należał do Disneya i horrorów. Wytwórnia z uszami Myszki Miki ma w swojej ofercie bardzo dużo popularnych tytułów. Podczas Super Bowl 2019 zaprezentowano zapowiedzi "Avengers: Endgame", "Kapitan Marvel" i "Toy Story 4". Niestety wbrew oczekiwaniom fanów nie pojawił się trailer żadnego z aktorskich remake'ów słynnych animacji. Dostaliśmy za to zapowiedź 4. części "Toy Story". Nowym zwiastunem podzielił się również Jordan Peele, który już w marcu będzie straszył nowym filmem grozy pod tytułem "Us". Twórca jest również odpowiedzialny za nowe wcielenie "Strefy mroku", które również doczekało się zapowiedzi. Jak prezentują się wszystkie zwiastuny z Super Bowl 2019?

"Avengers: Endgame"

Tego filmu nie trzeba przedstawiać. Czekają na niego miliony fanów na całym świecie. Zapowiedź nie zdradza zbyt dużo, ale prezentuje zupełnie nowe fragmenty filmu. Na uwagę zasługuje połączenie sił pozostałych przy życiu herosów.

Premiera: 25 kwietnia 2019

"Kapitan Marvel"

Zanim do kin trafi "Avengers: Endgame" fani MCU będą mieli okazję cofnąć się w przeszłość i poznać przygody potężnej superbohaterki Marvela. Mowa oczywiście o Kapitan Marvel, która ma pełnić ważną rolę w 4. części "Avengers". Nowa zapowiedź pokazuje ewolucję Carol Danvers - od członkini Air Force do kosmicznej bohaterki.

Premiera: 8 marca 2019

"Hobbs And Shaw"

Spin-off serii "Szybcy i wściekli" skupi się na tytułowych bohaterach i ich rywalizacji. Na pierwszy plan wysuną się postacie drugoplanowe znane wszystkim fanom poprzednich części pełnej  wartkiej akcji opowieści o szybkich samochodach. Antagoniści będą musieli połączyć siły, by pokonać nowe zagrożenie - superzłoczyńcę rodem z komiksów superbohaterskich, w którego wcielił się Idris Elba.

Premiera: 2 sierpnia 2019

"Us"

Po sukcesie "Uciekaj!" Jordan Peele postanowił skupić się na horrorach. Tym razem zobaczymy historię, w której większą rolę odegrają zjawiska nadprzyrodzone. Pozornie normalna rodzina będzie musiała stanąć w obliczu przerażających istot, które są wypaczonymi wersjami ich samych. Co stoi za tajemniczymi sobowtórami o morderczych zapędach?

Premiera: 15 marca 2019

"Kraina cudów"

Najnowsza produkcja animowana od Paramount opowiada o przygodach dziewczynki, która posiada bardzo bujną wyobraźnię. W głowie bohaterki rodzi się wizja najwspanialszego parku rozrywki na świecie. Wraz z grupą przyjaciół postanawia wcielić swoje marzenie w życie. Szybko okaże się, że ważną rolę w jej życiu odgrywa wyimaginowany świat pełen niesamowitych stworzeń. Będzie jedyną osobą, która może pomóc jej mieszkańcom.

Premiera: 10 maja 2019

"Toy Story 4"

Po prawie 10-letniej przerwie powrócą dobrze znane zabawki. Oczywiście nie zabraknie nowych bohaterów, przygód i kłopotów. Nowa cześć serii wydaje się połączeniem poprzednich filmów. Chudy i spółka nie tylko będą musieli uratować Buzza Astrala, ale również pomóc odnaleźć tożsamość Forky'ego, który nie jest do końca zabawką. 

Premiera: 9 sierpnia 2019

"Opowieść Podręcznej"

Telewizyjny hit stacji Hulu, to długo wyczekiwana kontynuacja adaptacji słynnej powieści Margaret Atwood. Zapowiedź 3. sezonu "Opowieści Podręcznej" sugeruje, że w Gileadzie w końcu wybuchnie rewolucja, znosząca skrajny patriarchat, zmuszający kobiety do roli żywych inkubatorów. Na czele przemiany konserwatywnego społeczeństwa zbudowanego na szczątkach dawnej Ameryki stanie oczywiście June.

Premiera: prawdopodobnie kwiecień 2019

"Hanna"

Telewizyjna wersja thrillera pod tym samym tytułem z 2011 roku. Tytułowa bohaterka to nastoletnia zabójczyni trenowana przez swojego ojca, parającego się tym samym fachem. W serialu Amazon Prime, zobaczymy jak dziewczyna łączy nielegalny fach ze zwyczajnym życiem. Wszystko oczywiście zostanie wzbogacone niesamowitymi scenami akcji. W roli matki Hanny wystąpiła Joanna Kulig, której niestety zabrakło w zapowiedzi.

Premiera: 3 lutego 2019 (pierwszy odcinek), marzec 2019 (pozostała część sezonu)

"Strefa mroku"

Coś dla fanów science fiction, którzy lubią się trochę bać. Jordan Peele postanowił wziąć na warsztat słynny serial i stworzyć go w zupełnie nowej wersji. W zapowiedzi nie pojawia się żaden fragment niesamowitych odcinków, które niebawem zadebiutuje w stacji CBS. Widzimy za to Peele'ego, który zaprasza widzów do przejścia wrotami do innego wymiaru, co oczywiście jest nawiązaniem do oryginalnej "Strefy mroku".

Premiera: 1 kwietnia 2019

"Our Planet"

Najnowsza produkcja Netfliksa, która przeniesie widzów w nigdy nieodwiedzone miejsca na świecie i ukaże życie zwierząt i roślin je zamieszkujących. Narratorem 8-odcinkowej serii dokumentalnej został sir David Attenborough. Zadaniem "Our Planet" jest pokazać widzom, że tak naprawdę niewiele różnią się od innych przedstawicieli ziemskich organizmów żywych i powinni robić wszystko, by uchronić świat przed dewastacją.

Premiera: 5 kwietnia 2019

>>>Zobacz też: Top 10 zwiastunów, które miały najwięcej wyświetleń na YouTube w ciągu 24 godzin<<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.