"Avengers: Endgame" rusza po Oscary. Kampanię rozpoczęły dwa plakaty filmu

31.10.2019 15:24
Foto: kadr z filmu Fot. kadr z filmu "Avengers: Endgame"/ Marvel Studios

Oscary 2020 coraz bliżej. Marvel Studios nie traci czasu i ruszyło z kampanią wymierzoną w oscarowe nominacje. Na pierwszy ogień poszły dwa plakaty "Avengers: Endgame".

Marvel Studios pokłada wielkie nadzieje w "Avengers: Endgame" w tegorocznej walce o Oscary. Studio rozpoczęło właśnie kampanię wymierzoną w oscarowe nominacje. Z tej okazji opublikowano dwa plakaty wielkiego finału Infinity Sagi.

"Avengers: Endgame" rusza po Oscary

Zaprezentowane plakaty potwierdzają wcześniejsze zapewnienia odnośnie nadziei, jakie Disney pokłada w produkcji Marvela. "Avengers: Endgame" nie walczy bowiem wyłącznie o nagrody w kategoriach technicznych. Film braci Russo sięga również po statuetkę w kategorii Najlepszy film.

Przeczytaj także

Oscarowe plakaty "Avengers: Endgame" prezentują się następująco:

Foto: materiały prasowe Marvel Studios/ Disney Fot. Foto: materiały prasowe Marvel Studios/ Disney
Foto: materiały prasowe Marvel Studios/ Disney Fot. Foto: materiały prasowe Marvel Studios/ Disney
Przeczytaj także

O tym, czy "Avengers: Endgame" wywalczy upragnione nominacje, dowiemy się już 22 stycznia 2020 roku. 92. ceremonia rozdania Oscarów odbędzie się 9 lutego 2020 roku i wtedy Akademia Filmowa rozstrzygnie, które z tegorocznych produkcji zasłużyły na wyróżnienie. 

Zobacz też: Szef Disneya zapowiedział, ile filmów Marvela rocznie zobaczymy w najbliższych latach 

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.