Baby Yoda nawiedził "Park Jurajski" w pokręconej fanowskiej przeróbce

16.12.2019 11:05
baby yoda|undefined Fot. kadr z wideo "Baby Yoda in Jurassic Park"/youtube.com

W sieci pojawiło się nowe wideo z Baby Yodą w roli głównej. Tym razem najmłodszy 50-latek w galaktyce odwiedził Park Jurajski i przeszkodził Samuelowi L. Jacksonowi w ponownym uruchomieniu systemu. 

Baby Yoda szturmem zawładnął internetem i jak na razie nie zamierza oddawać swojego miejsca na szczycie łańcucha pokarmowego. Memy z dzieciakiem wciąż nie przestają się pojawiać, ale można odnieść wrażenie, że niedługo mogą umrzeć z powodu zbyt dużej eksploatacji. Nie mniej, na razie to właśnie Baby Yoda wciąż rządzi memosferą, a na YouTubie pojawiło się kolejne wideo, które można tylko nazwać czystym złotem.

Baby Yoda nawiedził Park Jurajski

Pamiętacie "Park Jurajski"? Stary film z dinozaurami i palącym papieroski Samuelem L. Jacksonem. Pewien dobrze pokręcony fan "Mandaloriana" i dzieła Spielberga postanowił połączyć obydwie rzeczy w jedno, czego efektem jest wideo "Baby Yoda in Jurassic Park". Praca niejakiego Adventure Collectibles jest przede wszystkim pomysłowa, ale także dobrze wykonana. 

Zobaczcie piękny nieoczekiwany crossover Baby Yody z "Parkiem Jurajskim":

Przeczytaj także

Baby Yoda jest oczywiście jednym (dla wielu osób najważniejszym) z dwóch głównych bohaterów serialu "Mandalorian", który opowiada o przygodach tytułowego Mando. Dzieciak okazuje się być jednym z celów łowcy nagród, ten jednak postanawia zaopiekować się małym reprezentantem rasy Yody i razem przeżywają kolejne przygody, wspólnie przemierzając galaktykę. Nowe odcinki pojawiają się co piątek na platformie Disney+.

Zobacz także: Baby Yoda z tytułem Człowieka Roku tygodnika "Time"? Powstała petycja

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.