„Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” w ostatecznym zwiastunie

Robert Skowronski
12.02.2016 10:11
„Batman v Superman: Świt sprawiedliwości” w ostatecznym zwiastunie Fot. kadr z wideo

W sieci udostępniony został przez studio Warner Bros. finalny trailer filmu Zacka Snydera. Zobaczcie zwiastun „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”.

Starcie tytanów zostanie zaprezentowane na polskich ekranach 1 kwietnia 2016 roku. O ile we wcześniejszych zapowiedziach dzieła Batman prezentował się raczej jako worek treningowy swojego oponenta, tak teraz wygląda na to, że będzie w stanie pokazać Supermanowi na co go stać.

Postrzeganie przybysza z Kryptonu przez mieszkańców Ziemi uległo zmianie. Dla wielu Superman dalej jest symbolem nadziei, ale niektórzy obarczają go odpowiedzialnością za szerzący się chaos. Bruce Wayne również nie ma o nim najlepszego zdania. Herosi rozpoczynają wojnę przeciwko sobie. W tym czasie pojawia się jednak zagrożenie w postaci pewnego potężnego złoczyńcy. Światu grozi zniszczenie.

W obsadzie filmu znaleźli się m.in. Ben Affleck, Henry Cavill, Amy Adams, Gal Gadot, Jesse Eisenberg i Jeremy Irons. Aktor wcielający się w Człowieka Nietoperza wyznał, że nie wyklucza możliwości wyreżyserowania dzieła o Batmanie. Ben Affleck ma się podjąć zadania tylko wtedy, gdy będzie miał wystarczająco ciekawy pomysł na fabułę.

Zobaczcie nowy zwiastun filmu „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”:

Według nieoficjalnych źródeł w dziele Snydera zobaczymy oprócz Supermana, Batmana i Wonder Woman innych członków Ligi Sprawiedliwości. Teorie mówią o tym, że na ekranie pojawi się Aquaman (Jason Momoa). Ma o tym świadczyć fakt, że bohater doczekał się już swojej oficjalnej figurki. Z kolei w jednym epizodzie ma się pojawić Cyborg (Ray Fisher), podobnie też Flash (Ezra Miller).

Henry Cavill, który wciela się w postać Clarka Kenta, wyjawił w jednym z wywiadów jak ma wyglądać początek filmu:

Pewien z budynków należących do Bruce'a Wayne'a zostaje zniszczony. Próbuje on ocalić wszystkich ludzi wewnątrz, ale nie może. Dlatego jest wściekły i boi się tego, co Superman może zrobić. Dlaczego inni chcą zaufać temu obdarzonemu supermocami kosmicie? A co, jeśli on postanowi obrócić się przeciwko nam?

Polecamy Wam także trailer filmu Snydera w przedziwnej, alternatywnej wersji.

Jak Wam się podoba zwiastun filmu „Batman v Superman: Świt sprawiedliwości”?

Robert Skowronski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.