"Black Panther: Wakanda Forever" - nareszcie doczekaliśmy się zwiastuna filmu [WIDEO]

24.07.2022 13:10
"Black Panther: Wakanda Forever" - nareszcie doczekaliśmy się zwiastuna filmu [WIDEO] Fot. materiały prasowe/Marvel Studios/Disney

Droga do zrealizowania filmu "Wakanda Forever" była bardzo trudna z powodu tragicznej śmierci Chadwicka Bosemana. Twórcy stanęli na wysokości na zadania i oddali mu hołd za pomocą nowego filmu, którego zwiastun zobaczycie poniżej.

Black Panther: Wakanda Forever - zobaczcie emocjonalny zwiastun filmu

Do tej pory nie znaliśmy za bardzo szczegółów fabuły "Black Panther: Wakanda Forever", ale nowy zwiastun zdradza nam całkiem sporo. Widzimy bowiem, jak Wakanda i świat opłakują śmierć charyzmatycznego króla T'Challi (Chadwick Boseman). Te fragmenty są bardzo poruszające - zwłaszcza, kiedy słyszymy zrozpaczoną królową Rowandę (Angela Bassett), która krzyczy, że straciła wszystko, chociaż jest władczyni najpotężniejszego kraju na świecie.

Polecamy

Widzimy narodziny dziecka (najprawdopodobniej syna Nakii i T'Challi), a także poznajemy mieszkańców Atlantydy - wśród nich pojawia się długo wyczekiwany Namor the Submariner (Tenoch Huerta). Widzimy, że jego kraj napada na wstrząśniętą i pełną żałoby Wakandę, a Nakia, M'Baku, Shuri i całe zastępy Dora Milaje stają w obronie swojej ojczyzny.

Na końcu zwiastuna widzimy również, że jedna z postaci przejmie strój i tytuł Black Panthera po T'Challi - fani twierdzą, że będzie to Shuri, ale informacji na razie nie potwierdzono.

Polecamy

Zobaczcie emocjonalny zwiastun poniżej:

Letitia Wright, Danai Gurira, Daniel Kaluuya, Winston Duke, Lupita Nyong’o, Florence Kasumba oraz Angela Bassett powrócą do swoich ról z pierwszej części "Black Panther". Reżyserem "Wakanda Forever" będzie twórca oryginału, czyli Ryan Coogler. Produkcja ma zadebiutować w kinach 11 listopada 2022 roku.  

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.