"Bond 25": pijany Daniel Craig pożegnał się z rolą Agenta 007 [WIDEO]

01.10.2019 08:58
kadr z filmu Spectre|undefined Fot. kadr z filmu Spectre

Zakończyły się zdjęcia do filmu "No Time To Die" - 25. części przygód Jamesa Bonda. Daniel Craig postanowił pożegnać się z rolą, która towarzyszyła mu od 14 lat.

Los rzucał wiele kłód pod nogi twórcom filmu "No Time To Die" - 25. odsłony przygód Agenta 007. Chociaż premiera produkcji znacznie się opóźni, wszystko jest na dobrej drodze, by nowa historia o szpiegu jej Królewskiej Mości trafiła w końcu na ekrany kin. Zakończono zdjęcia do filmu, więc odtwórca głównej roli - Daniel Craig postanowił pożegnać się z ikonicznym bohaterem.

"Bond 25" - Daniel Craig pożegnał się z rolą

Na Twitterze Springhouse pojawiło się nagranie z przyjęcia, które towarzyszyło zakończeniu zdjęć do "No Time To Die". Impreza odbyła się we włoskim mieście Matera, gdzie kręcono produkcję. Oprócz Craiga nie zabrakło też producentki filmu - Barbary Broccoli. Gwiazdor serii o Jamesie Bondzie postanowił wygłosić przemówienie.

Chcę tylko powiedzieć, a jestem teraz trochę pijany, więc nie będę gadał długo. To było jedno z najlepszych, najbardziej niesamowitych doświadczeń, które przeżyłem. Wszyscy zrobiliście niesamowitą robotę. Nie mógłbym być bardziej dumny z pracy u boku każdej osoby, która przyczyniła się do powstania tej produkcji. Chciałbym podziękować za ten wieczór. Chcę ci podziękować, Barbaro za pracę nad tym filmem. Na szczęście nam się udało.

Jak widać, Craig zaczął przemowę od przyznania się, że jest pijany, a następnie przeszedł do podziękowań wszystkim twórcom, aktorom i całej ekipie zaangażowanej w przedsięwzięcie. Tym samym pożegnał się z rolą, która towarzyszyła mu od roku 2005, kiedy po raz pierwszy wcielił się Jamesa Bonda w filmie "Casino Royale".

Przeczytaj także

Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć tortu, który oczywiście był odpowiednio udekorowany. Pojawiła się charakterystyczna poza Agenta 007 oraz magazynek pistoletu znane z kultowej czołówki całej serii. Craig wcielił się w Bonda w pięciu filmach o szpiegu, które ukazały się w ciągu minionych 14 lat. Na drugim miejscu znajduje się Sean Connery. Aktor zgrał w siedmiu filmach, ale w o wiele krótszym czasie.

Przeczytaj także

"Bond 25" - kiedy premiera?

Film ma być przełomem w historii Jamesa Bonda. Według plotek główny bohater odejdzie z agencji szpiegowskiej, by wieźć spokojne życie na Jamajce. Jego miejsce zajmie agentka grana przez gwiazdę "Kapitan Marvel" - Lashanę Lynch, która otrzyma kryptonim 007. Emerytura Bonda skończy się jednak, kiedy da o sobie znać nowy czarny charakter. Na razie nie wiadomo, czy w kolejnej produkcji o Bondzie zobaczymy nowego aktora, czy będziemy śledzić przygody jego następczyni.

Przeczytaj także

Za reżyserię "No Time To Die" odpowiada Cary Fukunaga. W pozostałych rolach w filmie wystąpili Ralph Fiennes, Naomie Harris, Rory Kinnear, Léa Seydoux, Ben Whishaw, Jeffrey Wright, Ana de Armas, Dali Benssalah, David Dencik i Billy Magnussen. W głównego antagonistę wcieli się Rami Malek. Premiera "Bonda 25" została zaplanowana na 2 kwietnia 2020 roku. Nie wiadomo, kiedy film trafi do polskich kin.

Przeczytaj także

Zobacz też: "Bond: No Time To Die" - zaprezentowano ikoniczny samochód agenta 007

Sergiusz Kurczuk
Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.