Bracia Russo zdradzili, kogo zagrała Katherine Langford w "Avengers: Endgame"

Sergiusz Kurczuk
07.05.2019 13:08
Katherine Langford|undefined Fot. FaceToFace/REPORTER

Widzowie "Avengers: Endgame" zastanawiali się, gdzie podziewa się Katherine Langford, która dołączyła do obsady filmu w ostatniej chwili. Reżyserzy zdradzili, w kogo wcieliła się gwiazda "Trzynastu powodów"?

W październiku 2018 roku wypłynęła informacja, że w "Avengers: Endgame" wystąpi Katherine Langford znana z serialu Netfliksa "Trzynaście powodów". Bracia Russo oczywiście nie zdradzili, kogo dołączająca do obsady w ostatniej chwili aktorka zagrała aktorka. Fani snuli rozmaite teorie i z niecierpliwością czekali, aż Langford pojawi się na dużym ekranie. Udało się wypatrzeć liczne filmowe i komiksowe Easter eggi, ale nigdzie nie było śladu po młodej gwieździe młodzieżowego hitu. Nic dziwnego, bo jej postać została finalnie wycięta z filmu.

Przeczytaj także

"Avengers: Endgame" - kogo zagrała Katherine Langford?

Joe i Anthony Russo byli gośćmi podcastu Happy, Sad, Confused, w którym wyjawili postać graną przez Langford. Potwierdzili domysły fanów. Aktorka zagrała córkę Tony'ego Starka z przyszłości. Starszy z braci wyjaśnił, że w filmie prawie pojawiła się dorosła Morgan Stark - córka Tony'ego i Pepper.

Był pomysł, żeby Tony trafił do metafizycznego świata, w którym znalazł się Thanos, po pstryknięciu palcami. Miała się tam znajdować jego córka z przyszłości.

Joe Russo dodał kilka wyjaśnień od siebie.

Naszą intencją było, umieszczenie jego córki z przyszłości, ponieważ te filmy zawierzają elementy magii. Jego córka z przyszłości przebaczyła mu i w pewien sposób dała mu spokojnie odejść. Ten pomysł wielokrotnie wracał. Ale w tym zbyt skomplikowanym filmie było już zbyt dużo pomysłów.

Prawdziwym powodem usunięcia sceny z Langford w roli głównej, była negatywna reakcja widzów na ten wątek podczas testowych projekcji "Endgame". Wielu odbiorców nie zrozumiało, kim jest bohaterka gwiazdy "Trzynastu powodów". Anthony Russo dodał, że scena nie za bardzo pasowała do tonu pozostałych wydarzeń filmu.

Zrozumieliśmy, że nie czujemy żadnego emocjonalnego związku z jego dorosłą córką. Nie grało nam to na poziomie emocjonalnym.

Całkiem prawdopodobne, że fragment, w którym zagrała Langford, trafi na domowe wydanie "Avengers: Endgame" jako jedna z usuniętych scen.

"Avengers: Endgame" - czy Morgan Stark pojawi się w kolejnych filmach Marvela?

4. część przygód "Avengers" nakreśliła, jak może wyglądać przyszłość MCU. Niewykluczone, że nowy skład Avengera w dużej mierze będzie się składał z młodych herosów. Morgan przejawiała zainteresowanie zbroją swojego ojca, więc może niebawem zobaczymy Langford w roli Rescue lub Iron Heart. Na potwierdzenie tych domysłów musimy poczekać jeszcze jakiś czas. Kolejną produkcją Marvel Studios, która trafi na kinowe ekrany, będzie "Spider-Man: Far From Home", w którym raczej nie będzie miejsca dla wątku Morgan Stark. Produkcja zadebiutuje 5 lipca 2019 roku

>>Zobacz też: Zwiastun "Spider-Man: Far From Home" - co ukryto w zapowiedzi filmu Marvela?<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.