Brad Pitt leci w kosmos w nowym zwiastunie filmu "Ad Astra"

Sergiusz Kurczuk
22.08.2019 12:11
kadr z filmu Ad Astra|undefined Fot. kadr z filmu Ad Astra

W sieci pojawił się nowy zwiastun nadchodzącego filmu "Ad Astra". W filmie wystąpili Brad Pitt, Liv Tyler, Donald Sutherland oraz Tommy Lee Jones.

Już niedługo 20th Century Fox i Walt Disney Studios przeniosą widzów w przestrzeń kosmiczną. Wszystko dzięki stworzonemu z rozmachem filmowi "Ad Astra" z niesamowitymi efektami wizualnymi i doborową obsadą. Twórcy zaprezentowali kolejny zwiastun produkcji, reklamujący seans w kinach IMAX.

"Ad Astra" - nowy zwiastun filmu z Bradem Pittem

Jako że trailer ma zachęcić widzów do wybrania się do kin oferujących seanse w systemie IMAX, w nowej zapowiedzi skupiono się na doznaniach wizualnych. Zapowiedź obiecuje widzom niesamowitą wędrówkę po zakątkach przestrzeni kosmicznej. Zresztą wystarczy obejrzeć nowy zwiastun "Ad Astra", by przekonać się o tym na własne oczy.

W filmie reżyserowanym przez Jamesa Graya poznamy historię astronauty Roya McBride'a, w którego wcielił się Brad Pitt. Mężczyzna wybiera się poza granice Układu Słonecznego. Przyświeca mu nie tylko cel zawodowy - zbadanie tajemnicy, która zagraża istnieniu Ziemi, ale również osobisty. McBride chce odnaleźć swojego zaginionego przed laty ojca (Tommy Lee Jones), który ukształtował go, jako osobę. Główny bohater odkryje prawdę na temat samego siebie, istnienia ludzkości oraz miejsca naszej rasy we wszechświecie.

Przeczytaj także

"Ad Astra" - kiedy premiera?

Oprócz Brada Pitta i Tommy'ego Lee Jonesa w filmie wystąpili również Ruth Negga, Liv Tyler, Donald Sutherland, Jamie Kennedy, John Finn, Kimberly Elise, Bobby Nish, LisaGay Hamilton oraz John Ortiz. Światowa premiera filmu odbędzie się 29 sierpnia 2019 roku. W Polsce "Ad Astra" trafi do kin z lekkim poślizgiem. Produkcję zobaczymy dopiero 20 września 2019 roku. 

Zobacz też: Brad Pitt i Margot Robbie chcą zagrać w kolejnym filmie Quentina Tarantino

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.