Cardi B i Jennifer Lopez jako striptizerki obnażające przekręty z Wall Street. Zobaczcie zwiastun filmu "Hustlers"

17.07.2019 11:05
Cardi B w filmie Hustlers|undefined Fot. kadr z wideo "Hustlers - Official Trailer"

Obok JLo i Cardi w filmie pojawią się m.in. Lizzo, Constance Wu oraz Keke Palmer. Reżyserką i scenarzystką produkcji o striptizerkach jest Lorene Scafaria. Znamy też datę premiery filmu.

Pomysł na film pojawił się, gdy pod koniec 2015 roku New York Times i podlegający pod niego The Cut opublikował artykuł "Hustlers at The Scores". Dziennikarka opisała w nim "współczesną historię o Robin Hoodzie". Okazało się bowiem, że pracownice klubu ze striptizem The Score postanowiły bowiem "kraść" od swoich bogatych klientów. Robiły to jednak w sposób bardzo sprytny, ponieważ donosiły policji o zbrodniach mężczyzn z Wall Street, jednocześnie się na tym bogacąc. 

Hustlers - zwiastun filmu o striptizerkach z Jennifer Lopez i Cardi B

Portal Consequence of Sounds stwierdził, że czytając historię tych kobiet można stwierdzić: "Tak, to jest historia, która nadaje się na film". Tego samego zdania jest reżyserka "Hustlers", Lorene Scafaria ("Nick & Norah), która postanowiła przedstawić światu nietypowe przygody i metody działań striptizerek z Wall Street.

Przeczytaj także

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Hustlers", w którym widzimy przykładowe metody wykorzystywania klientów (m.in. udawanie picia alkoholu). Zobaczcie trailer produkcji z Jennifer Lopez i Cardi B:

W tym celu zatrudniła do głównych ról Jennifer Lopez oraz Constance Wu ("Bajecznie bogaci Azjaci"). Towarzyszyć im będą Lili Reinhart ("Riverdale"), Keke Palmer ("Królowe krzyku") i Julia Stiles (seria "Bourne"). W produkcji "Hustlers" pojawi się również wokalistka Lizzo oraz raperka Cardi B. Dla artystek będzie to debiut na wielkim ekranie. 

Zdjęcia do "Hustlers" ruszyły jeszcze w marcu 2019 roku. Dokładna data premiery filmu nie jest jeszcze znana, ale wiemy, że pojawi się w kinach jeszcze we wrześniu 2019 roku. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.