"Czarna Wdowa": W sieci pojawiły się najnowsze zdjęcia z planu

07.06.2019 11:03
Foto: materiały prasowe|undefined Fot. materiały prasowe

Solowy film o Czarnej Wdowie owiany jest tajemnicą. Nic zatem dziwnego, że fanów raduje każdy, nawet najmniejszy przeciek z planu. Teraz mogą cieszyć się najnowszą porcją zakulisowych zdjęć.

Prace nad solowym filmem o Czarnej Wdowie trwają pełną parą. Informacji na temat produkcji Marvel Studios dostępnych jest niewiele, gdyż całe widowisko owiane jest tajemnicą. Nic zatem dziwnego, że fani usiłują zdobyć jakiekolwiek wieści na własną rękę. Jak się okazuje z pozytywnym skutkiem.

"Czarna Wdowa" - najnowsze zdjęcia z planu

W Pinewood Studios trwają właśnie prace nad solowym filmem o Natashy Romanoff aka Czarnej Wdowie. Na ten moment posiadamy stosunkowo niewiele informacji odnośnie produkcji, w czym szczególnie nie pomagają nawet zdjęcia z planu. Na najnowszym wycieku widzimy jedynie Scarlett Johansson z charakterystyczną rudą fryzurą, odzianą w codzienny strój.

Przeczytaj także

"Czarna Wdowa" - premiera, obsada

Na obecną chwilę nie znana jest dokładna data premiery filmu "Czarna Wdowa", jednak zgodnie z przypuszczeniami produkcja pojawi się na ekranach kin w pierwszej połowie 2020 roku. Wśród obsady znaleźli się Scarlett Johansson, David Harbour, Florence Pugh, O-T Fagbenle oraz Rachel Weisz, która ma odegrać kluczową rolę w filmie. Za reżyserię odpowiada Cate Shortland, zaś autorami scenariusza są Ned Benson i Jac Schaeffer.

Zobacz też: Wieczór kawalerski narzeczonego Scarlett Johansson będzie inspirowany "Avengers"  

Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.