DC Comics pokazało fragmenty "Flasha" i "Shazama! 2". Co w nich widzimy?

27.04.2022 15:49
DC Comics pokazało fragmenty "Flasha" i "Shazama! 2". Co w nich widzimy? Fot. East News

Warner Bros. przedstawił na Cinemacon 2022 fragmenty swoich nadchodzących filmów "Flash" i "Shazam! 2". Przeczytajcie opisy scen z nowych produkcji od DC Comics.

Shazam 2 i Flash - DC Comics pokazało fragmenty nowych filmów

Od kilku dni odbywa się impreza Cinemacon 2022, na której Sony i Warner Bros. prężą muskuły i zapowiadają swoje nadchodzące produkcje. WB zdradziło datę premiery "Barbie" z Margot Robbie, potwierdziło, że powstanie "Batman 2", Dwayne Johnson pokazał nowe zwiastuny "DC League of Super-Pets" oraz "Black Adama", a także zaprezentowano nowe fragmenty "Flasha" i "Shazama 2". 

Polecamy

Nowe fragmenty "Shazama" przedstawiały nam raczej zabawniejsze momenty filmu - w nich widzimy m.in. bohatera na randce z Wonder Woman w Paryżu. Kiedy ten się zbliża, by ją pocałować, to nagle okazuje się, że heroina jest tak naprawdę Czarodziejem, którego widzieliśmy w pierwszej części produkcji. Oczywiście nie widzimy twarzy WW, podobnie zresztą jak nie widzieliśmy Supermana w końcówce oryginalnego filmu. 

Następnie Billy Batson spotyka się z postacią Helen Mirren, której opowiada jej, że widział wszystkie odsłony "Szybkich i wściekłych". Te nauczyły go, że świat można uratować jedynie z pomocą swojej rodziny, co cały czas powtarza jego idol, Vin Diesel. Wówczas na ekranie pojawiła się cała rodzinka Shazama, która zaczyna walczyć z wielkim smokiem.

Jak natomiast czytamy w opisie scen z "Flasha" przytoczonym przez portal Comicbook.com:

Barry Allen niecierpliwi się, stojąc w kolejce. Jest w pracy. Nagle Flash pojawia się obok swojego rodzinnego domu. Wchodzi do dziecięcego pokoju, gdzie nagle pojawia się wokół niego niebieskie światełko. Spogląda na zdjęcia swoich rodziców i siebie z młodości. Wówczas słyszymy narrację: "Czas się cały czas powtarza. Może pozwolić ludziom na to, by odnajdywali się w różnych rzeczywistościach... Ludzie przyciągają się jak magnesy". Chwilę później pojawia się w domu Wayne'ów, gdzie widzimy kogoś w długich białych włosach. Flash otwiera ukryte przejście, gdzie widzi 7 różnych strojów Batmana.
Polecamy

W filmie mają się pojawić znajome twarze - i to takie, których się do tej pory nie spodziewaliśmy:

Nagle czas mocno zwalnia, a Flash zaczyna biec po budynku. Ben Affleck/Batman jedzie na motorze, unikając policji w środku dnia. Pojawia się Michael Shannon w roli Zoda. Strój Supergirl wygląda jak ten Henry'ego Cavilla. Keaton w stroju Batmana, ale bez maski patrzy na Flasha, drugiego Flasha i Supergirl, mówiąc klasyczne: "You want to get nuts? Let's get nuts". Potem jest karta tytułowa "The Flash", a na końcu widzimy Keatona z krótszymi włosami w nowej wersji stroju z 1989 roku.

Film "Shazam! Fury of the Gods" ma zadebiutować w kinach 16 grudnia 2022 roku, natomiast "Flash" po wielu opóźnieniach zadebiutuje 23 czerwca 2023 roku. 

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.