"Shazam 2" - oto nowe stroje superbohaterskiej rodzinki. Wyglądają lepiej, niż oryginalne?

22.06.2021 11:40
"Shazam 2" - oto nowe stroje superbohaterskiej rodzinki. Wyglądają lepiej, niż oryginalne? Fot. Steve Wilkie/Everett Collection/East News

Niedawno ruszyły zdjęcia do "Shazama! Fury of the Gods", czyli kontynuacji popularnego filmu z 2019 roku. Z tej okazji reżyser podzielił się kadrem z planu, na którym widzimy superbohaterską rodzinkę.

Shazam 2 - oto zdjęcie superbohaterskiej rodziny

Reżyser filmu "Shazam! Fury of the Gods" David F. Sandberg zaprezentował niedawno światu nowe stroje rodzinki Shazama z nadchodzącego filmu! W sieci pojawiły się już przecieki stroju Zachary'ego Levi'a, dlatego Sandberg stwierdził, że ubiegnie wszystkich i po prostu przedstawi światu swoje "nowe dzieci" samodzielnie. Prawdopodobnie była to dobra decyzja, bo przynajmniej fotka jest wysokiej jakości.

Polecamy

Poniżej możecie zobaczyć Billy'ego, Mary, Freddy'ego i resztę ekipy w superbohaterskich wersjach:

Sandberg oczywiście nie ukrywał nigdy, że cała rodzina doczeka się odświeżenia - sam stwierdził bowiem, że "to byłoby dziwne", gdyby nowego kostiumu doczekał się tylko Shazam, a nie całe rodzeństwo. A dlaczego w ogóle zmieniono design kostiumów? Bo "czemu nie, skoro mamy taką okazję, to warto z tego skorzystać".

Polecamy

Reżyser stwierdził również w rozmowie z Comicbook.com, że większość pomysłów na zmiany w kostiumach pochodziła od niego. Projektantka Louise Mingenbach i jej ekipa przygotowała poprawki, a następnie przedstawiła projekt Sandbergowi i szefostwu z Warner Bros./New Line Cinema. Ci nie mieli żadnych zastrzeżeń, a efekt końcowy widzimy na zdjęciu powyżej.

W obsadzie filmu powrócą Angel Asher jako Billy Batson, Jack Dylan Grazer w roli Freddy'ego Freemana, a także oczywiście Zachary Levi w roli tytułowego superbohatera/dorosłej wersji Batsona. Do obsady dołączyły natomiast Lucy Liu i Helen Mirren. 

"Shazam! Fury of the Gods" pojawi się w kinach już 2 czerwca 2023 roku.

Polecamy
Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.