Deadpool powraca w zwiastunie „The Deadpool 2 Super Duper Cut”

Sergiusz Kurczuk
23.07.2018 15:11
The Deadpool 2 Super Duper Cut|undefined Fot. 20th Century Fox/YouTube

„The Deadpool 2 Super Duper Cut” to domowe wydanie 2. części filmu o wygadanym najemniku. W sieci pojawił się zwiastun wersji na DVD i Blu-Ray, w której pojawi się 15 minut dodatkowego materiału. 

„Deadpool 2” okazał się godnym następcą 1. części. Film odniósł sukces i studio 20th Century Fox już ma w planach kolejne filmy związane z przygodami Wade'a Wilsona. Zanim jednak zobaczymy 3. część „Deadpoola” i ewentualne spin-offy serii, będzie nam dane obejrzeć ponownie film Davida Leitcha. Tym razem w domowym zaciszu. W sieci pojawił się zwiastun wersji „The Deadpool 2 Super Duper Cut”, która ukaże się na DVD, Blu-ray i wersji cyfrowej. 

„The Deadpool 2 Super Duper Cut” - zwiastun

Promocja domowej edycji „Deadpoola 2” zaczęła się latem 2018 roku, ale dopiero uczestnicy tegorocznego San Diego Comic Con mieli okazję posmakować dodatków, na które zabrakło miejsca w kinowej wersji. Po zakończeniu konwentu na kanale YouTube 20th Cenuty Fox pojawił się zwiastun „The Deadpool 2 Super Duper Cut”. 

Jak widać, dziwaczne wideo idealnie pasuje do charakteru filmu, jak i samego Deadpoola. Koresponduje też z absurdalnym opisem filmu. 

Po przeżyciu niemal śmiertelnego ataku bydła domowego oszpecony szef kawiarenki (Wade Wilson), stara się spełnić swoje marzenie o byciu najgorętszym baristą Wygwizdowa oraz nauczyć się żyć z brakiem smaku. Aby odnaleźć chęć życia oraz kondensator strumienia, Wade musi walczyć z wojownikami ninja, yakuzą i sforą seksualnie napastliwych psowatych. Podróżując po świecie, odkrywa wagę rodziny, przyjaźni i zmysłu smaku, przy okazji nabierając ochoty na przygodę i zdobywając tytuł Najlepszego Kochanka Świata na kubku do kawy. 

Na płytach pojawi się 15 minut dodatkowych materiałów wideo, w tym kilka nowych scen po napisach. Jedna z nich zmienia zakończenie i sugeruje, że w filmie o X-Force Hugh Jackman powróci do roli Wolverine'a. „The Deadpool 2 Super Duper Cut” do sprzedaży w wersji cyfrowej trafi już 7 sierpnia 2018 roku. Fani lubiący bardziej tradycyjne nośniki będą musieli poczekać do 21 sierpnia. Obie daty dotyczą amerykańskich widzów. Nie wiadomo, kiedy rozszerzona wersja „Deadpoola 2” pojawi się w Polsce. 

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.