Disney udostępnił najnowsze plakaty promujące "Króla Lwa". Robią wrażenie!

03.07.2019 10:29
Król Lew nowe plakaty|undefined Fot. . materiały promocyjne

Na najnowsze plakaty "Króla Lwa" nie można się napatrzeć. Disney pokazał obsadę razem z postaciami, w które wcielają się aktorzy. 

Premiera "Króla Lwa" odbędzie się już w lipcu 2019 roku. Do sieci trafiają jednak kolejne materiały promocyjne w postaci krótkich zwiastunów czy plakatów. Ty razem Disney pokazał zdjęcia promocyjne, na których widać obsadę najnowszej produkcji razem z postaciami, którym podkładają głos. Trzeba przyznać, że wszystko prezentuje się wspaniale. 

Disney pokazał najnowsze plakaty "Króla Lwa"

Disney zrezygnował z wykorzystywania animacji i postanowił pójść w kierunku realizmu. Wykorzystał do tego technikę CGI, która polega na wykorzystywaniu obrazów generowanych komputerowo. Co ciekawe, pierwszym filmem pełnometrażowym zrealizowanym wyłącznie taką techniką był "Toy Story", który stworzył Pixar ze współpracą z Disneyem. Jak zatem prezentują się najnowsze zdjęcia "Króla Lwa"? 

Przeczytaj także

Jak na razie wiadomo, że film, który zobaczymy niebawem na wielkim ekranie nie będzie wierny oryginałowi z 1994 roku. Premiera wersji live-action będzie mieć miejsce 19 lipca 2019 roku. Fani już nie mogą doczekać się najnowszej produkcji. 

Zobacz także: Aktorski "Król Lew" nie trafił jeszcze do kin, a już bije rekordy

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.