"Doom: Annihilation" - zobacz zwiastun nowego filmu na podstawie serii gier

Sergiusz Kurczuk
12.03.2019 10:27
Doom: Annihilation|undefined Fot. kadr z filmu Doom: Annihilation

W sieci pojawił się zwiastun filmu "Doom: Annihilation" - najnowszej adaptacji słynnej serii gier FPS. Jak zapowiada się nowa produkcja oparta na popularnym tytule?

Zazwyczaj, kiedy filmowcy biorą na warsztat gry wideo, nie wychodzi im to zbyt dobrze. Produkcje nie są zbyt dobrze odbierane przez krytyków i widzów, a fani cyfrowej rozrywki nie są zadowoleni z tego, jak ukazano ich lubione postacie i historie na dużym ekranie. Przykładem tego typu zjawiska jest "Doom" z 2005 roku, w którym w głównych rolach wystąpili Dwayne Johnson i Karl Urban. Okazuje się, że niebawem zobaczymy kolejną próbę przeniesienia słynnego FPS-a na duży ekran. W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź filmu "Doom: Annihilation".

"Doom: Annihilation" - zwiastun nowego filmu

Zwiastun "Doom: Annihilation" nie jest zbyt długi. 30-sekundowe wideo ukazuje jednak sporo scen akcji.

Przeczytaj także

Oprócz okazji do poznania głównych bohaterów, możemy również zobaczyć, jak będą wyglądali ich przeciwnicy - demony, które zostały przez przypadek uwolnione przez ziemskich naukowców. Jak prezentuje się zwiastun?

Oprócz zwiastuna twórcy zaprezentowali oficjalny opis fabuły "Doom: Annihilation".

Film opowiada o grupie kosmicznych marines, którzy odpowiadają na wezwanie ratunkowe z bazy na księżycu Marsa, tylko po to, by odkryć, że miejsce zostało przejęte przez demoniczne stwory, które chcą stworzyć Piekło na Ziemi.

Czy tytuł zapowiada, że bohaterów czeka zagłada?

"Doom: Annihilation" - kiedy premiera?

Reżyserem i scenarzystą filmu został Tony Giglio. Twórca zapowiedział, że w produkcji pojawią się sceny inspirowane grami, w których widz będzie mógł oglądać świat oczami bohaterów, ale nie będą tak długie, jak w "Doomie" z 2005 roku. W głównych rolach zobaczymy między innymi Amy Manson, Louisa Mandylora oraz Hariego Dhillona. Na razie nie wiadomo, kiedy będziemy mogli obejrzeć "Doom: Annihilation". Zdradzono jedynie, że premiera odbędzie się jeszcze w 2019 roku.

>>Zobacz też: DOOMBA - poziomy do DOOM-a stworzone na podstawie map pomieszczeń z Roomby<<

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.