Drake zagra Baracka Obamę w filmie biograficznym o prezydencie USA?

30.11.2020 13:11
Drake Fot. BRIDGET BENNETT/AFP/East News

Drake zagra Baracka Obamę w filmie biograficznym o prezydencie USA? Była głowa państwa dała zielone światło na taki pomysł. Czy ktoś zrealizuje ich wizję? 

Drake zagra Obamę w filmie o byłym prezydencie USA?

Barack Obama nie stwierdził może, że to, nawiązując do twórczości Drake'a, "boski plan", ale na pewno wyjawił swoje zainteresowanie takim obrotem zdarzeń.

Zobacz także

Były prezydent USA pojawił się niedawno w programie 360 with Speedy Morman autorstwa magazynu Complex. Obama wyjaśnił, że nie przeszkadzałoby mu, gdyby to właśnie Drake miał go zagrać w filmie biograficznym o sobie. Wyjaśnił również, że to niezwykle utalentowany artysta:

Powiem tak - Drake chyba spełnia wszystkie swoje marzenia. I moim zdaniem to bardzo, ale to bardzo utalentowany brat. Więc jeśli nadejdzie taki czas, a on będzie gotowy...

Morman dopytał się, czy Drake ma zatem "pieczęć zezwolenia", na co Obama zażartował:

Drake ma przede wszystkim przyzwolenie mojego domostwa. Podejrzewam , że Malia i Sasha (córki Obamy) byłby całkiem zadowolone z takiej sytuacji.
Polecamy

To połączenie Drake'a i Obamy sięga jeszcze 2010 roku. Wówczas to raper wyraził zainteresowanie całą sytuacją, stwierdzając w rozmowie z portalem Paper:

Mam nadzieję, że ktoś kiedyś zrobi film o życiu Obamy, bo mógłbym go zagrać. Oglądam wszystkie jego orędzia. Za każdym razem, jak go widzę w TV, to zaczynam oglądać, bo studiuje jego sposób mówienia, akcentowanie. Zapytasz kogokolwiek z moich znajomych, to ci powiedzą, że dobrze naśladuje innych. Nie to, żebym jakoś specjalnie się do tego przykladał, ale wolę być w miarę gotowym, jak w końcu otrzymam ten telefon.
Polecamy

Przypominamy, że Drake zanim stał się... no wiecie, jednym z najbardziej znanych artystów na świecie, to był właśnie aktorem. Występował od 2001 roku w serialu "Degrassi: Nowe pokolenie". Zagrał w ponad 130 odcinkach produkcji. 

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.