Dzieciaki z filmu "To: Rozdział 2" chcą za 25 lat stworzyć remake produkcji

10.09.2019 10:47
It: Chapter 2|undefined Fot. Brooke Palmer/Photoshot/East News

Oczywiście wówczas dorośli aktorzy wcieliliby się w tych samych bohaterów, co w 2017 roku, tylko w wersji "większej". Trzeba przyznać, że jest to całkiem interesująca idea.

Na ciekawy pomysł wpadły dzieciaki grające główne role w filmie "To" i "To: Rozdział 2". Wymyśliły bowiem, że za 25 lat nakręcą kolejny remake produkcji na podstawie dzieła Stephena Kinga, ale tym razem to one zagrają dorosłe wersje swoich postaci. Wszystko zgadzałoby się z zasadami uniwersum - Pennywise pojawia się bowiem na świecie co 27 lat, a właśnie za 25 lat będziemy świętowali premierę "Tego", który pojawił się w kinach w 2017 roku.

To 2 - dzieciaki chcą zrobić za 25 lat remake

Sophia Lillis, Finn Wolfhard, Jaeden Lieberher, Jack Dylan Grazer, Jeremy Ray Taylor, Wyatt Oleff, Nicholas Hamilton i Chosen Jacobs pojawiają się w "To: Rozdział 2" jako dzieciaki we flashbackach, grając te same role co 2 lata wcześniej. Większość obsady jest zdecydowana na to, by za 25 lat ponownie wcielić się w swoich bohaterów, tylko tym razem w wersji dorosłej. W wywiadzie z Cinemablend głos na ten temat zapytano Jacobsa, Wolfharda i Oleffa. Głos na ten temat zabrał gwiazdor "Stranger Things":

Bardzo chciałbym to zrealizować. Każdy pretekst na to, by znów z nimi popracować byłby świetny.
Przeczytaj także

Jacobs zażartował chwilę później, że powinni założyć swego rodzaju trupę aktorską i pracować nad każdym projektem w tej samej grupie. Jako przykład takiej inicjatywy pokazał twórczość Tarantino - reżyser często używa bowiem tych samych aktorów w swoich produkcjach.

Podobnego zdania byli Taylor, Martell, Grazer oraz Lillis. Grazer (znany również z "Shazama!") zażartował, że wiele zależy od tego, w jakiej kondycji będzie jego kariera. Ale chwilę później podzielił opinię swoich kolegów i koleżanek. Stwierdził, że musiałby się zgodzić, bo to właśnie "To" sprawiło, że jest teraz aktorem. 

Na remake "Tego" będziemy musieli poczekać jeszcze 25 lat, ale na szczęście już możecie pójść na "To: Rozdział 2" do kin. Produkcja zadebiutowała 6 września 2019 roku.

Zobacz także: "To: Rozdział 2" - twórcy horroru o "manipulacjach i perwersjach" Pennywise'a

Kamil Kacperski
Kamil Kacperski Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.