Powstanie 3. część "To"? Odtwórca roli Pennywise'a zabrał głos

09.09.2019 09:48
Pennywise |undefined Fot. . 17 ciekawostek o Pennywise o których nie wiedziałeś

Seria filmów "To" jest oparta na podstawie książki Stephena Kinga o tym samym tytule. Czy powstanie 3. część filmu o szalonym klaunie? Bill Skarsgård odpowiada. 

Druga część "To" trafiła do kin na początku września 2019 roku. Akcja dzieje się 27 lat po wydarzeniach z pierwszej części. Kontynuacja opowiada o dorosłych już bohaterach z Klubu Frajerów. W filmie wystąpili James McAvoy, Jessica Chastain, Bill Hader, Jay Ryan, James Ransone i Andy Bean. W rolę Pennywise'a wcielił sie Bill Skarsgård. W ostatnim wywiadzie aktor wypowiedział się na temat 3. części "To". O czym opowiadałaby kolejna produkcja?

Powstanie 3. część "To"? Odtwórca roli Pennywise'a zabrał głos

W rozmowie z Entertainment Weekly Bill Skarsgård przyznał, że byłby gotowy do ponownego wcielenia się w rolę Pennywise'a. To w końcu morderczy klaun jest najbardziej rozpoznawalnym bohaterem produkcji:

Książka kończy się tam, gdzie kończy się drugi film, więc jest to ostatni rozdział tej historii. Istnieje ciekawy aspekt cofania się w czasie, zanim to wszystko się wydarzyło. Może tam być historia, którą warto zbadać. Oczywiście byłaby to historia, której nie ma w książce [...]. To może być coś interesującego. Myślę, że byłoby fajnie
Przeczytaj także

Trzeba przyznać, że pomysł jest naprawdę interesujący. Ciekawe, czy reżyser najnowszej produkcji, Andres Muschietti, zgodziłby się stworzyć kolejną część. Jak narazie nowy film zarobił 91 milionów dolarów w weekend. Mimo że filmowa kontynuacja nie zarobiła tyle, co pierwsza część, pomysł stworzenia następnego obrazu o klaunie mógłby przynieść kolejne zyski.

Zobacz także: "To 2" - w filmie pojawi się kontrowersyjna scena z oryginalnej książki Stephena Kinga

Karolina Woźniak Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.