Ekipa nowego "Avatara" wróciła na plan. Z tej okazji opublikowano nowe zdjęcie [FOTO]

17.06.2020 15:10
Foto: face to face/Reporter/ East News|undefined Fot. face to face/Reporter/ East News

Zdjęcia do nowej części "Avatara" ruszyły pełną parą. Producent pochwalił się pierwszym "postkwarantannowym" zdjęciem z planu.

Znikają kolejne obostrzenia, a ekipy filmowe powracają do pracy. Zdjęcia do nowego "Avatara" wznowiono zaledwie dwa tygodnie po decyzji rządu Nowej Zelandii i praca ruszyła pełną parą. Na dowód tego, producent opublikował w sieci pierwsze "postkwarantannowe" zdjęcie z planu. 

"Avatar" - ekipa wznowiła zdjęcia

Producent - Jon Landau - zapewnił, że zastosowano się do wszystkich wymaganych środków ostrożności, w tym przymusowej kwarantanny, której poddano wszystkich członków ekipy po przylocie do Nowej Zelandii. Dopiero potem ruszyły zdjęcia. 

W sequelu "Avatara" powrócą Sam Worthington, Zoe Saldana, Joel David Moore, Stephen Lang, Matt Gerald i Sigourney Weaver. Pojawią się też nowe twarze w postaci Kate Winslet, Cliffa Curtisa i Oony Chaplin. "Avatar 2" zadebiutuje 17 grudnia 2021 roku. Kolejne odsłony ukażą się kolejno 22 grudnia 2023 roku, 20 grudnia 2024 roku oraz 17 grudnia 2027 roku.

Przeczytaj także
Natalia Nowecka|undefined
Natalia Nowecka Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.