Emilia Clarke odtworzyła zdjęcia stockowe

Sergiusz Kurczuk
25.05.2018 15:08
Emilia Clarke|undefined Fot. Vanity Fair/Ferrari Press/East News

Emilia Clarke słynie z roli Daenerys w „Grze o tron”. Okazuje się, że z powodzeniem mogłaby zacząć karierę jako modelka do zdjęć stockowych. 

Brytyjska aktorka stała się rozpoznawalna dzięki udziałowi w serialu HBO „Gra o tron”. Rola Daenerys Targaryen przysporzyła jej wielu fanów. W końcu gra samą Matkę Smoków, która w finale adaptacji sagi George'a R.R. Martina ma szansę obalić obecną królową zasiadającą na Żelaznym Tronie. Wcielając się, w ostatnią z rodu Targaryenów zyskała status gwiazdy, który pozwolił jej wystąpić w takich blockbusterach jak „Terminator: Genisys”, czy „Han Solo: Gwiezdne wojny - historie”. W spin-offie „Star Wars” Clarke zagrała Qu'irę - przyjaciółce kosmicznego awanturnika. Portal Vanity Fair przygotował dla aktorki zupełnie nową rolę. 

Emilia Clarke na zdjęciach stockowych

W dobie Internetu bardzo popularne w wielu branżach są tak zwane bazy zdjęć stockowych. Znajdują się w nich ilustracje rozmaitych dziedzin życia, które za drobną opłatą, lub niekiedy za darmo, można wykorzystać we własnej działalności. Bardzo często zdjęcia stockowe pojawiają się na stronach internetowych przeróżnych firm z branży biznesowej. Fotografie przedstawiające uśmiechniętych pracowników mają między innymi przyciągać klientów. Oczywiście wielu internautów wykorzystuje tego typu fotki przy tworzeniu memów, ponieważ nienaturalność i przerysowanie niektórych kompozycji i póz, jest zabawne samo w sobie, a co dopiero w zestawieniu ze śmiesznym komentarzem lub inną fotografią. 

Portal Vanity Fair słynie z humorystycznych wideo z gwiazdami w roli głównej, które lądują na kanale YouTube. W ostatnim numerze magazynu ukazał się obszerny wywiad z gwiazdą „Gry o tron”. Przy okazji powstał też krótki film, w którym aktorka wciela się w modelkę biznesowych zdjęć stockowych. Jak Emilia Clarke sprawdziła się w tej roli?

Jak widać, z powodzeniem mogłaby porzucić królowanie w Westeros i ozdabiać swoją osobą niejedną firmę. Podczas nietypowej sesji powstało 5 zdjęć odnoszących się do klasycznych typów fotografii znanych wszystkim użytkownikom baz stockowych często zaglądających do zakładki „biznes”. Pojawiło się więc zdjęcie, w którym Clarke wciela się w liderkę zespołu, przedstawia pracownikom skomplikowany wykres, odgrywa przepracowaną osobę, pokazuje gest kciuka uniesionego w górę oraz zostaje prawdziwą kobietą sukcesu. Na każdej z fotek pojawiły się oczywiście charakterystyczne znaki wodne, zapobiegające kradzieży zdjęcia. Każde ujęcie zostało w zabawny sposób skomentowane przez aktorkę.

Szkoda, że Clarke nie wcieliła się w Dziwnego Pana ze Stocku, ale z drugiej strony, tej miny nie da się podrobić. Aktorka zakończyła już zdjęcia do finału „Gry o tron”, jednak na premierę 8. sezonu będziemy musieli poczekać najprawdopodobniej do roku 2019

Sergiusz Kurczuk Redaktor antyradia
Logo 18plus

Ta strona zawiera treści przeznaczone tylko dla dorosłych jeżeli nie masz ukończonych 18 lat, nie powinieneś jej oglądać.